wtorek, 1 lutego 2011

5 powodów, dla których warto zainwestować w Program Partnerski

5 powodów, dla których warto zainwestować w Program Partnerski

Autorem artykułu jest Monika WędrochaCzy wiesz, jakie korzyści daje Ci posiadanie własnego Programu Partnerskiego w swoim serwisie?
1. Zwiększasz oglądalność - zwiększasz sprzedaż

Nawet jeśli posiadasz świetną ofertę, to sprzedaż może być niska. Jeżeli potencjalni klienci nie wiedzą o Twoim istnieniu - dochody ze sprzedaży nie będą szły w górę. Posiadając Program Partnerski, inwestujesz w zwiększenie oglądalności Twojej strony, a co za tym idzie - działasz na wzrost sprzedaży własnych produktów czy usług. Jeżeli klient dowie się o Twojej działalności - szansa, że skorzysta z oferty, niebotycznie wzrasta! Jeśli klient nie trafi na Twoją ofertę - ta szansa maleje do zera. Program Partnerski pozwala na wyjście do szerszego grona odbiorców i zainteresowanie Twoją ofertą znacznie większej ilości Internautów.


2. Im więcej zapłacisz - tym więcej zarobisz!

Im większą ilość Partnerów pozyskasz i im więcej oni będą zarabiać dzięki Twoim produktom lub usługom, tym bardziej zwiększy się Twój własny dochód. Płacisz za efekty - czyli płacąc więcej, sam zarabiasz więcej. Pomyśl, jak bardzo jest to obustronnie opłacalne!


3. Skuteczna reklama

Jeśli masz już dość wykupywania bannerów, czy innego rodzaju reklam, które przyczyniają się tylko do chwilowego wzrostu oglądalności, jednocześnie ciągnąc dotkliwie za kieszeń, zainwestuj w coś więcej niż reklamę - w coś, co zwróci Ci się z nawiązką. Program Partnerski sam w sobie może i nie jest reklamą, ale Partnerzy, którzy działają, aby zarobić jak najwięcej, umieszczają linki do Twojego serwisu na swoich stronach internetowych, blogach, czy forach, dzięki czemu Twoja strona dostaje potężną dawkę skutecznej reklamy - i właśnie o to chodzi!


4. Efektywne pozycjonowanie

Jeśli mimo optymalizowania strony, Twoja strona nadal nie jest jedną z pierwszych dziesięciu w szeroko dostępnych wyszukiwarkach - Program Partnerski znów przyczyni się do poprawy tej sytuacji. Partnerzy, reklamując dla Ciebie Twoją stronę, pomogą Ci się przebić i uzyskać jak najlepszą pozycję w wyszukiwarkach.


5. Sprostanie własnym ambicjom

Nawet jeśli oglądalność Twojej strony rośnie, a na zbyt niską sprzedaż nie narzekasz, to Twoje ambicje na pewno są znacznie większe. Wyjdź im na przeciw - sprostaj aspiracjom. Program Partnerski pomoże wybić się Twojemu serwisowi jeszcze bardziej, dając Ci poczucie spełnienia w tym, co robisz. Przecież sukces jest na wyciągnięcie ręki!
---

Netigo.pl - Twoja droga do e-biznesu


Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz