wtorek, 22 lutego 2011

Jak w 2h zarobić pierwszą prowizję?

Jak w 2h zarobić pierwszą prowizję ?

Autorem artykułu jest Adrian Kołodziej


Jeśli czytasz ten artykuł zapewne interesujesz się programami partnerskimi i uzyskaniem dochodu w sieci. Sam wiesz jak trudno zarobić pierwsze pieniądze w sieci. Próbowałeś już wielu sposobów i żaden nie był skuteczny. Jednak pokażę Ci sposób, który pozwolił mi w 2h zarobić prowizję. Dla osób...
Jeśli czytasz ten artykuł zapewne interesujesz się programami partnerskimi i uzyskaniem dochodu w sieci. Sam wiesz jak trudno zarobić pierwsze pieniądze w sieci. Próbowałeś już wielu sposobów i żaden nie był skuteczny. Jednak pokażę Ci sposób, który pozwolił mi w 2h zarobić prowizję. Dla osób, które aktywnie promują program partnerski, być może nie znajdą tutaj nic nowego, jednak wystarczy wprowadzić moje rady w życie, aby samemu zarobić.

Jeśli masz już strony w sieci znacznie przyśpieszysz, ten proces. Jeśli nie masz masz możliwość zarobienia prowizji w 2h jednak, będzie trudniej.

Z tego artykułu dowiesz się:
jak zrobić stronę bez znajomości HTML'a
jak ją wy pozycjonować bez zaplecza i
jak zarobić prowizję, będąc w programie partnerskim.

Więcej porad znajdziesz w książce "Programy partnerskie w praktyce". Wykorzystam sposób Tomka, ale trochę go zmodyfikuję. :)

Metoda numer 1 :)
Stworzenie mini strony. Zastanówmy się co będziemy dzisiaj promować. Na początku niech to będzie podręcznik "seksualny klucz do kobiecych emocji". (nie promuj już tej książki, weź inną :) bądź kolegą:)).

Logujemy się do programu partnerskiego Złotych Myśli. Wchodzimy do działu narzędzia i wyszukujemy książkę. Mamy podręcznik pora znaleźć szablon pod niego.

Darmowe szablony znajdziesz na http://www.freewebtemplates.com/.

Mamy już szablon na dysku, pora go rozpakować. Teraz zastanówmy się na jakie słowa będziemy pozycjonować naszą mini stronę. W tym celu możemy wykorzystać google Adwords(https://adwords.google.com/select/KeywordToolExternal?defaultView=2), lub

jeśli posiadamy stronę o podobnej tematyce sprawdzić jej statystyki. Wchodzimy na statystyki i patrzymy co ludzie wpisują w google znajdując naszą stronę. Jeśli mamy jakąś frazę a nie ma na nią konkurencji przechodzimy do kolejnego etapu. Ja znalazłem frazę "Jak podniecić kobietę", więc na tą frazę będziemy pozycjonować mini stronę.

Edytujemy index.html i odnajdujemy znacznik . Między tym znacznikiem wpisujemy naszą frazę. Następnie piszemy ofertę i wklejamy na stronę (przyda się podstawowa znajomość html). Kolejnym etapem, którego nie możemy pominąć jest stworzenie co najmniej 2 podstron. Skąd wziąć tekst do naszych podstron ?.

Możemy sami napisać, albo przedrukować z artelis.pl.

Jak tworzymy nazwę podstron ? najlepiej http://naszastrona.pl/slowo-kluczowe.html. Google ocenia co jest między znacznikiem "title", w treści strony, oraz adres strony.Jeśli chodzi o treść strony, pisząc ofertę nie zapominaj o znacznikach

... oraz . Między tymi znacznikami dobrze jest umieścić słowa kluczowe np.
Jak podniecić kobietę ?

teksttekst podniecić kobietę teksttekst. Jeśli jesteś zapisany w programie partnerskim google umieść ich reklamy na stronie.

Zobacz jak wygląda moja mini strona jak podniecić kobietę.

Wykup sobie domenę, a dla każdej ministrony w panelu twórz subdomeny. Nie ma sensu rejestrować dla każdej ministrony domeny. Jeśli nasza ministrona jest gotowa zaczynamy ją pozycjonować.

Sposób 1: jeśli mamy inne strony zbliżone tematycznie.

Do każdej strony dodajmy w kodzie Anchor (słowa kluczowe). Nie dodawaj kodu więcej niż na 5 stronach dziennie ! Jeśli masz strony z wysokim PR i przede wszystkim wartościowe to wystarczy 3-5 linków i twoja strona powinna być wysoko w wyszukiwarce!

Sposób 2: jeśli nie masz stron, albo twoja pozycja jest nadal nisko w wyszukiwarce dodawaj stronę do precli.

Jak to zrobić ? Wpisz w google "Presell Page" i znajdzie katalogi na skrypcie wordpressa :). Następnie napisz wartościowy artykuł z linkami w treści :)

Strona powinna znaleźć się wysoko w google :) Minis trona jest pozycjonowana na jedno słowo kluczowe, dlatego wy pozycjonowanie nie powinno być trudne :)

Metoda 2: Stwórz kurs emailowy.

Stworzenie kursu to bardzo prosta czynność. Załóż konto na freebot.pl. Niestety freebot nie jest do końca darmowy. Dlatego należy w polu "Wiadomości" dodać po kolei, dzień po dniu lekcje kursu. Osoba po zapisaniu się na kurs automatycznie będzie dostawać (w polu opóźnienie wpisz dzień w którym ma dostać lekcję) twoje lekcje. W każdej z lekcji możesz polecić jedną książkę.

Jednak pamiętaj o tym, aby twoje lekcje były wartościowe!!!! Później pozostało Ci tylko znaleźć osoby, które zapiszą się na twój kurs.

Zarabianie nie jest trudne, wystarczy chcieć. Szukaj sposobu!---


Jak zarobić pierwszą prowizję ?
Artykuł pochodzi z serwisu http://artelis.pl/

2 komentarze:

 1. Witam ja polecam program partnerski http://www.piekno.vivetia.com/
  ja zarabiam juz 1245zł miesiecznie
  a wszedlem w to 3 miesiace temu
  polecam wszystkim chcacym zarobic dodatkowe pieniadze.
  http://www.piekno.vivetia.com/
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem pod wrażeniem. Świetny artykuł.

  OdpowiedzUsuń