wtorek, 22 lutego 2011

Jak nie dać się okradać złodziejom prowizji

Jak nie dać się okradać złodziejom prowizji

Autorem artykułu jest Zofia BiegańskaUwagi na temat szerzącej się plagi kradzieży prowizji w programach partnerskich.
Jak nie dać się okradać złodziejom prowizji
Masz stronę internetową? Musiałeś słyszeć o programach partnerskich, w których otrzymujesz wynagrodzenie na zasadzie prowizji.
Programy partnerskie stanowią świetną okazję do zarobienia dodatkowych pieniędzy, ale czy wiesz, że możesz stracić , albo już tracisz, ogromny procent swoich zarobków, ponieważ linki, które zawierają zarobione przez Ciebie pieniądze są bez skrupułów przywłaszczane przez złodziei? Wystarczy jedynie wejść w kod źródłowy Twojej strony, i zastąpić Twoje ID swoim. Proste?
Ocenia się, ze do 90% wszystkich transakcji sprzedaży w programach partnerskich idzie do złodziejskich kieszeni. Jeżeli nie chcemy wyrzucać w błoto pieniędzy na reklamę tylko po to, by napełnić kieszenie oszustom, powinniśmy zamaskować swój link partnerski. Tak naprawdę, jeżeli promujesz linki partnerskie, złodzieje niemal na pewno już na Tobie zarabiają – dotyczy to zwłaszcza największego na świecie banku linków partnerskich jakim jest Click Bank, ale inne linki wcale nie są bezpieczniejsze.
Możemy zamaskować swój link partnerski korzystając z darmowej strony www.tinyurl.com
lub stosować odpowiednie oprogramowanie, które ukryje nasz link i zamieni jego wygląd na:
http://www.yourwebsitename.com/productname.html

Wszystkie linki są automatycznie chronione przez generowany kod, który jest czytelny dla wyszukiwarek Internet Explorer, czy Mozzila, ale zupełnie bezużyteczny dla internautów.
Pamiętać też należy, że istnieją oprogramowania , które otwierają zaszyfrowane linki i pozwalają wrócić do linków wyjściowych za pomocą jednego kliknięcia. Należy więc zaopatrzyć się w narzędzie, które taki manewr skutecznie uniemożliwia.

---

Eagleblogs- darmowa reklama i promocja dla firm. Pisz ciekawie i zainteresuj internautów - będziesz mógł zarabiać w Google Adwords. Skorzystaj z darmowych ogloszeń po polsku i angielsku


Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz