wtorek, 22 lutego 2011

Dlaczego nie każdemu udaje się zarabianie pieniędzy w Programach Partnerskich.

Dlaczego nie każdemu udaje się zarabianie pieniędzy w Programach Partnerskich.

Autorem artykułu jest Zofia BiegańskaUwagi na temat popularyzacji Programów Partnerskich i omówienie trudności z tym związanych. Praktyczne rady dla osób będących partnerami.
Wiele osób rezygnuje i wycofuje się nie widząc żadnych rezultatów swoich starań. Osiągnięcie sukcesu nie jest łatwe z wielu powodów. Istnieje niezliczona ilość programów partnerskich praktycznie w każdej dziedzinie – możemy reklamować poszczególne artykuły lub usługi, całe sklepy internetowe, poszczególne pakiety, portale towarzyskie, oprogramowania, e-booki, czyli dosłownie wszystko.

Kłopot polega nie tylko na ilości i nieograniczonym dostępie do w/w dóbr, ale i w konkurencji, którą sobie stwarzamy. Wraz z rosnącą ilością podażą ofert partnerskich rośnie konkurencja wśród partnerów, ponieważ w interesie każdego właściciela towaru lub usługi leży pozyskanie jak największej liczby sprzedających. Jeżeli mu sie to udaje, liczba osób reklamujących jego produkt stale wzrasta, i aby zdobyć kolejnych chętnych nie zdając się na zupełnie „ślepy los”, należy czymś się wyróżnić.

Potrzebna jest nie tylko wiedza jak spopularyzować swój blog, lub stronę www, czyli sposoby optymalizacji seo, ale także pewne cechy osobiste.

Sposoby zaistnienia w sieci niejednokrotnie wymagają niemałych nakładów finansowych, ale istnieją również liczne bezpłatne opcje, wśród których skutecznym sposobem jest zamieszczanie artykułów z prawem do przedruku wraz z źródłem na stronach bezpłatnych multi blogów reklamowych, które już osiągnęły wysoką pozycję w wyszukiwarkach i mają Page Rank 3 lub wyższy, na stronach zbierających i klasyfikujących artykuły tematycznie. Należy również wpisywać linki do katalogów, darmowych stron ogłoszeniowych i oczywiście wykorzystując listy mailingowe, jeśli posiadamy zezwolenie adresatów na otrzymywanie od nas korespondencji.
Musimy zdawać sobie sprawę, ze wszyscy, którzy obiecują wysokie zarobki w przysłowiowe pięć minut, nie mówią prawdy. Nie istnieje żadna czarodziejska różdżka, która sprawi taki cud.

Potrzebne są takie cechy charakteru jak pracowitość, determinacja w przezwyciężaniu trudności, cierpliwość,
umiejętność zorganizowania pracy i gotowość do ustawicznego uczenia się i podnoszenia własnych kwalifikacji.
Nie powinien nas zrażać fakt, że początkowo zamiast zarabiać pieniądze będziemy je wydawać. Osiągnięcie stanu, kiedy będziemy pracować tylko jedną godzinę dziennie, a mimo to zarabiać na utrzymanie jest możliwe, ale trwać może bardzo długo. Niektórzy znani Top Affiliates przyznają, że u nich trwało to nawet kilka lat! Jednakże, jeżeli będziemy czekać i wiecznie odkładać na później decyzję o sprawdzeniu własnych sił w fascynującym świecie Sieci, nigdy nie dowiemy się, czy nie marnujemy unikalnego talentu, jaki kto wie, może właśnie my posiadamy.

---

Eagleblogs- darmowa reklama i promocja dla firm. Pisz ciekawie i zainteresuj internautów - będziesz mógł zarabiać w Google Adwords. Skorzystaj z darmowych ogloszeń po polsku i angielsku


Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz