środa, 9 lutego 2011

Zbuduj serwis, a później pomyśl o zarabianiu...

Zbuduj serwis, a później pomyśl o zarabianiu...

Autorem artykułu jest Arek CzaplaPraktycznie, każdy początkujący uczestnik programów partnerskich, popełnia ten sam karygodny błąd, zamiast budować swój serwis WWW, na pierwszym miejscu stawia na reklamę produktów, które oferują programy partnerskie do których przystąpił.

Trzaśnie na szybko jakąś stronkę, umieści na niej produkty, przeważnie z opisami skopiowanymi ze stron ofertowych organizatorów i czeka na efekty, a jak ich nie widać to się dziwi dlaczego nie zarabia, co ja robię nie tak...:)

Zapamiętaj !

Na początku zajmij się stworzeniem swojego serwisu, bloga, popracuj nad jego oglądalnością, zadbaj o treść, która przyciągnie i zarazem utrzyma czytelnika, zdobądź jego zaufanie, stań się wiarygodny jako ekspert w danym temacie. A produkty, które będziesz promował w ramach programów partnerskich, dodawaj na stronę stopniowo, oswajaj czytelnika z tym, że masz zamiar także zarabiać na stronie...

Zbudowanie i promocja serwisu WWW statystycznie trwa około pół roku... Tyle czasu zajmuje stworzenie, promocja w wyszukiwarkach, zdobycie czytelników i co najważniejsze, powracających czytelników...Ale to statystycznie, niektórym udaje się to wcześniej, niektórym zajmuje to więcej czasu...

Ale ta praca przyniesie Ci wymierne korzyści... Mój serwis §Blog - Prawo Pracy W Praktyce budowałem i nadal buduje bardzo starannie. 1000 unikalnych wizyt osiągnął po kilku miesiącach istnienia, obecnie odwiedza go codziennie od 5 do 8 tysięcy osób, większość to osoby powracające. I to właśnie one generują mi największe dochody. Mam ten komfort, że mogę promować produkty wielu programów partnerskich, właśnie dlatego, że czytelnicy dobrze wiedzą, że produkty są dodatkiem do serwisu, a nie jego priorytetem.

Stworzyłem tzw "butik tematyczny", w którym oprócz wiedzy, można także znaleźć rożne ciekawe produkty...

A więc jeżeli chcesz osiągnąć dochody, z których można by się spokojnie utrzymać, to pomyśl o stworzeniu takiego "butiku tematycznego". Najpierw skoncentruj się na budowie serwisu, relacji z czytelnikiem, a później dodawaj powoli produkty, które chcesz promować w ramach programów partnerskich.

Polecam także ebook Angusa Mcleoda "Marketing internetowy w praktyce", dowiesz się z niego jak zbudować dochodowy biznes w Internecie.

Podstawowe źródło informacji, jeżeli myślisz o tym na poważnie..

Życzę powodzenia w dążeniu do celu..:)

(Info do usunięcia : Partnerzy Złotych Myśli, mogą zamienić link partnerski na swój..)

---

Programy partnerskie jako żródlo Twojego dochodu - Programy partnerskie od A do Z
Książki audio do słuchania dla każdego. Bajki, biznes, lektury, języki obce w formacie mp3 ....


Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

1 komentarz:

  1. Świetna stronka. Wszystkie elementy potrzebne do osiągania sukcesu w e-biznesie . Z mojej strony zapraszam tu, gdzie znajdziesz fajne „narzędzia”
    http://www.dobre-kursy.mark70.pl
    Serdecznie pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń