wtorek, 22 lutego 2011

Dlaczego program partnerski Netigo jest wyjątkowy?

Dlaczego program partnerski Netigo jest wyjątkowy?

Autorem artykułu jest Mateusz KaczmarczykProgram partnerski Netigo istnieje od niedawna. Prowizje możemy otrzymać za cztery produkty. Są to: Rotator, Webplayo, Kokpit (prowizje 20%) i Szkolenie dr Kevin Hogan (prowizja 100zł!). Drugi poziom daje nam 10%. Dlaczego jednak ten program partnerski jest inny niż wszystkie?
We większości programów partnerskich polecasz ich produkty, i otrzymujesz za nie prowizje.. W niektórych dodatkowo jest 2 lub więcej poziomów - możesz polecać również program partnerski, i otrzymujesz część prowizji "Twoich" partnerów.

Jednak w programie partnerskim Netigo jest inaczej. Oprócz czterech produktów, które możesz promować otrzymujesz również możliwość promowania 6 innych programów partnerskich! Tak, dzięki Netigo zarabiasz również w 6 innych programach partnerskich. Sam sprawdź jak to wygląda na:

Netigo

Po prawej stronie jest kilka linków partnerskich. Kiedy zarejestrujesz się w programie partnerskim będziesz miał możliwość zamiany tych linków na Twoje. W ten sposób każdy, kto wejdzie z Twojego polecenia, zobaczy Twoje linki partnerskie.

Netigo to pierwszy w Polsce program partnerski, który wprowadził coś takiego. Dzięki polecaniu Netigo, możesz zarobić nawet jeśli potencjalny klient nie zainteresuje się ich produktami, a zaciekawi go inny pp reklamowany z boku.

Programy partnerskie, które możesz promować przez Netigo to:

Złote Myśli
Ententa
OnePress
cnebPoints
Aragon
Otwieramy

Jeśli bierzesz udział w tych programach partnerskich, warto wziąć udział również w pp Netigo, chociażby dlatego, że możesz podwójnie zarobić.

---

Zobacz ile możesz zarobić w programach partnerskich:
http://www.zarabiajwsieci.com


Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz