wtorek, 22 lutego 2011

Oferta dla kobiet pisana przez faceta

oferta dla kobiet pisana przez faceta

Autorem artykułu jest jaras jartymęskie rozterki na temat ofert skierowanych do kobiet czyli jak namówić kobietę do kobiecych spraw, kobietą nie będąc

Większość poradników dla ludzi, którzy pragną zarabiać na programach partnerskich zawiera niezłomną zasadę - pisz o tym, o czym wiesz, bo możesz wpaść w pułapkę nieznajomości tematu.

Zastanawiam się nad ofertą e-booka "Stań się kobietą sukcesu". Od małego jestem facetem. Nie pamiętam, żeby kiedykolwiek było inaczej. Jak więc podejść do tematu?

Na początek, rzecz jasna, zebrałem trochę materiałów u innych pośredników sprzedaży. Oto one:

Wiara w siebie, w swoją wartość i swoje możliwości jest w życiu podstawą każdego sukcesu. "Chcieć to móc". Jeżeli wstajesz rano, myśląc z niechęcią o czekającym Cię dniu i najchętniej w ogóle byś nie wychodziła z domu, to powinnaś się nad sobą poważnie zastanowić. Samo narzekanie na swój los nikomu jeszcze nie pomogło. Musisz uwierzyć, że jesteś warta więcej niż Ci się wydaje. Ta wiara w siebie jest punktem, z którego startujesz, by potem coraz szybciej pokonywać drogę ku lepszemu życiu.

Przeczytaj opowieść o zmaganiu się z losem rozwiedzionej, samotnej, bezrobotnej matki, bez pomysłu na dalsze życie, mającej pod opieką dwoje małych dzieci, która zmienia się w pracującą, spełniającą się na wielu polach kobietę.
Przeczytaj też o innych kobietach oraz mężczyznach mających jedną wspólną cechę: dążenie do lepszego życia, sprawienie, aby nasze samospełniające się przepowiednie ziszczały się wg naszego planu, dokładnie tak jak tego sobie życzymy!

Przekonaj się, że zmiana Twojego życia jest do zrealizowania!

Publikacja "Stań się kobietą sukcesu" wskaże Ci właściwe drzwi, ale Ty sama musisz przez nie przejść.Zebrałem to wszystko w kilku przypadkowych miejscach. Najważniejsze ułożyć to teraz tak, aby nikt nie miał wątpliwości i albo decydował się na zakup, albo nie. Materiał brzmi świetnie, wystarczy pozmieniać to i owo, by wyglądał oryginalnie, ale nie stracił na swej atrakcyjności. Cóż:

Jestem facetem i podziwiam zaradne kobiety. Stań się kobietą sukcesu.

---

Zapraszam do oferty Kiosku Partnerskiego JarasEla.pl - zamiast czytać posłuchaj.


Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

1 komentarz:

 1. Witam ja polecam program partnerski http://www.piekno.vivetia.com/
  ja zarabiam juz 1245zł miesiecznie
  a wszedlem w to 3 miesiace temu
  polecam wszystkim chcacym zarobic dodatkowe pieniadze.
  http://www.piekno.vivetia.com/
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń