niedziela, 13 lutego 2011

Sekret sukcesu w Programach Partnerskich

Sekret sukcesu w Programach Partnerskich

Autorem artykułu jest Robert LandowskiSekret sukcesu w Programach Partnerskich

Jeszcze dobrych kilka lat temu dostęp do Internetu mieli nieliczni. Dzisiaj, szczególnie młodzi ludzie coraz częściej korzystają z tego dobrodziejstwa, choć spora część Internautów wykorzystuje tą globalną sieć, jako rozrywkę. Cóż, można i tak, jedn...

Sekret sukcesu w Programach Partnerskich

Jeszcze dobrych kilka lat temu dostęp do Internetu mieli nieliczni. Dzisiaj, szczególnie młodzi ludzie coraz częściej korzystają z tego dobrodziejstwa, choć spora część Internautów wykorzystuje tą globalną sieć, jako rozrywkę. Cóż, można i tak, jednak w ten sposób nie zarobimy pieniędzy.

Część z nich prawdopodobnie słyszała kiedyś, że idzie zarabiać pieniądze przez Internet i być może nawet próbowali te pieniądze zarobić. Ja należę do grupy osób, które zarobiły jakieś pieniądze za klikanie w banery, czytanie reklam, reklamowanie wyszukiwarek, itp. Możesz o tym poczytać tutaj.

Programy partnerskie w Polsce zyskują na popularności z dnia na dzień, dlatego warto zainteresować się nimi już dzisiaj. Coraz łatwiejszy dostęp do sieci Internet powoduje, że coraz więcej firm przenosi swoją działalność na witryny internetowe. Ich liczba będzie stale się powiększać. Będzie się również zwiększać ilość firm wdrażających program partnerski na swojej stronie. Co to oznacza? Oznacza to, że będą pojawiać się nowe, coraz doskonalsze programy partnerskie oferujące swym partnerom optymalne warunki promowania produktów/usług firm.

To jest Twoja szansa!

Im prędzej zaczniesz aktywnie działać, tym szybciej ujrzysz efekty swojej pracy. Wiele osób zapisując się do programów partnerskich ma dużo dobrych intencji, ambicję i chęć rozwoju. To idealne cechy, aby zostać SuperPartnerem z tym, że aby przyniosły świetne wyniki muszą być poparte sumienną pracą oraz wiedzą.

Wspomniałem o wynikach… świetne wyniki najogólniej sprowadzają się do jak najwyższych zarobków. Jeśli zaczynasz dopiero swoją przygodę z programami partnerskimi, to chcę żebyś zapamiętał dokładnie kilka poniższych zdań.

* Potraktuj programy partnerskie poważnie! Wiele osób zapisuje się do PP licząc, że to wystarczy żeby zarabiać lub traktuje ten rodzaj współpracy jako coś dodatkowego oprócz pracy na etacie, z czego może uda się dorobić jakiś grosz. To nie tak! Programy partnerskie z czasem mogą stać się Twoim podstawowym źródłem dochodu, jeżeli potraktujesz je poważnie, ale to zależy tylko od Ciebie.
* Programy partnerskie to NIE jest praca na etacie i obowiązują tu inne zasady, jeżeli chodzi o wynagrodzenie. W uproszczeniu pracując na etacie otrzymujemy co miesiąc stałą ustaloną kwotę wynagrodzenia za wykonaną przez siebie pracę.W przypadku PP jest zupełnie inaczej (czytaj poniżej)
* Nie nastawiaj się na wysokie prowizje w pierwszych tygodniach uczestnictwa w PP. Nastaw się raczej na to, że w tym okresie nie zarobisz nic, albo bardzo niewiele nawet, jeśli na budowanie swojego eBiznesu poświęcisz sporo czasu i będziesz pracował z zaangażowaniem.
* Pierwsze tygodnie/miesiące powinny być okresem intensywnej pracy i systematycznej budowy Twojego eBiznesu. Jeżeli dobrze spożytkujesz ten czas, efekty przyjdą niebawem. Pojawią się pierwsze prowizje, potem kolejne…
* W tym momencie nie spoczywaj na laurach. To dopiero początek drogi, ale ten najcięższy okres masz już za sobą. Dalej rozwijaj Twój biznes, ucz się, testuj, sprawdzaj, co przynosi najlepsze efekty. Zbierz siły i przygotuj się na kilka kolejnych pracowitych miesięcy. Do tej pory miałeś mocno pod górkę, ale…
* Właśnie wyszedłeś na prostą! Widzisz efekty pracy, prawdopodobnie nie są one wystarczające, dlatego działaj, kontroluj i… cierpliwie czekaj. Czas jest w tym momencie Twoim sprzymierzeńcem.
* Teraz będzie już tylko lepiej. Jeśli doszedłeś do tego momentu, Twój biznes jest na etapie poprzedniego podpunktu, myślę, że jesteś na tyle świadomym partnerem, iż potrafisz zadbać o jego dalszy rozwój.

Podsumowanie

Jaki jest więc sekret sukcesu w programach partnerskich? Oto moja skromna odpowiedź:

„Bądź cierpliwy, pracowity i ucz się. Jeżeli miewasz chwile zwątpienia, nie przejmuj się, każdy je ma, szczególnie, gdy stawia pierwsze kroki w świecie eBiznesu. Ja wierzę, że Twoja determinacja jest o wiele silniejsza”.

---

Robert Landowski - twórca serwisu eBizness.pl


Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz