środa, 15 grudnia 2010

Złoty program partnerski.

Złoty program partnerski.


Autorem artykułu jest Bartosz Jarocki
Nie drażniło Cie czasem, że nie możesz sobie pozwolić na jakąś rzecz ? A może po prostu chciałbyś mieć jakiś dodatkowy dochód ?
Jakiś czas temu stwierdziłem, że skoro spędzam tyle czasu przed komputerem, czemu by nie spróbować wyciągnąć jakieś zyski z tego. Naczytałem się dużo o programach partnerskich, po czym stwierdziłem, że są to prawie darmowe pieniądze. Jak się niestety później okazało, nie jest to takie łatwe jakby się wydawać mogło. Zarejestrowałem się w kilku programach partnerskich i w sumie nie robiąc nic oczekiwałem, że coś zarobie. Sądzę, że dużej ilości osób może się to wydawać całkiem znajome zachowanie. Oczywiście dochodu nie było żadnego, zacząłem się zastanawiać dlaczego.

Całkiem przypadkiem zarejestrowałem się w Programie Partnerskim wydawnictwa Złote Myśli, co jak się okazało, było bardzo dobrym posunięciem notabene wcale nie ze względu na dochody.
Otóż, panel Partnera zawiera tak dużo informacji, o tym jak zacząć, co robić aby zdobyć pierwszą prowizję, że ciężko znaleźć tyle czasu aby przyswoić ta wiedzę. Po przeczytaniu ich darmowych publikacji na temat tego, jak zacząć, zdobyłem pierwszą, tak upragnioną prowizje. Była to kwota około 2,5 złotego. Mała rzecz, a jak cieszy :) Może się to wydawać dziwne, lecz to co można przeczytać o programach partnerskich w internecie, w większości nie jest prawdą. Żeby zarobić, trzeba poświęcić trochę czasu na zrozumienie pewnych zasad, które w przyszłości z pewnością zaprocentują. Najważniejszą cechą, którą należy nabyć jest wytrwałość. Zarobki w programach partnerskich nie przychodzą łatwo. Pocieszeniem jest to, że z czasem stają się dość pokaźnym źródłem pasywnego dochodu, w dodatku na który z biegiem czasu poświęca się mniej uwagi.

Kolejna ważna zasada: Don't be evil.
Nie rób niczego na siłe, nie spamuj, nie reklamuj natrętnie swoich produktów. Ludzie to inteligentne stworzenia i nikt nie lubi jak coś mu się wciska na siłę. Przypomnij sobie swoją reakcję na reklamy w telewizji typu TV-MARKET. Już wiesz o czym mówię ?:)

Polecam próbować swoich sił.

Na początek:
Złoty Program Partnerski.

Pamiętaj, że klikając w ten link zostanę Twoim polecającym, co za tym idzie, będę dostawał pewien % Twoich dochodów. Odbywa się to oczywiście bez żadnych strat dla Ciebie, czyli tak samo jakby nikt nie był Twoim polecającym. Tak skonstruowany jest ten program partnerski.
W przyszłości Ty też będziesz dostawał % dochodu ludzi, którzy się zarejestrują z Twojego linka.
Dlatego, używając linka partnerskiego, informuj o tym. W końcu nikt nie lubi być naciągany :)

Jeśli jednak wolisz się zarejestrować bezpośrednio ze strony Wydawnictwa, wejdź na tą stronę:
www.zlotemysli.pl
Wybór oczywiście jest Twój. Tak czy inaczej życzę Ci powodzenia, w zarabianiu pieniędzy przez internet, gdyż może to być świetna zabawa. :)


---

Chcesz się dowiedzieć więcej ? Czytaj, zarabiaj, rozwijaj się.Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz