niedziela, 5 grudnia 2010

Programy Partnerskie i co dalej?

Programy Partnerskie i co dalej ?


Autorem artykułu jest Andrzej Sajdak
Spotykam sie z wieloma opiniami iż PP nie są dochodowe, pytanie brzmi: co robisz w PP. Odpowiedz jest czesto zaskakujaca "zarejestrowałem się w X programach i nic z tego ne mam". Teraz nasuwa sie kolejne pytanie co robisz by cos z teo mieć odpowiedź jest równie zaskakująca :" to musze cos robić?"

Programy Partnerskie jak sama nazwa wskazuje polegają na partnerstwie i jak w kazdym związku partnerskim każdy musi coś dać od siebie. PP jest ukierunkowany na generowanie zysków dla właściciela Programu co nie znaczy że my nic z tego nie mamy otóż mamy i to wiele.


Dostajemy do ręki potężne narzędzie, mozliwość sprzedaży produktu który nic nas nie kosztuje, nie ponosimy żadnych kosztów jego wytworzenia czy też nie interesuje nas sama obsługa produktu, naszym jedynym zadaniem jest znalezienie nabywcy, i tu zaczynają się schody, właściwa reklama w internecie to podstawa, jeśli mamy strone WWW to już jeśli nie połowa to przynajmniej 10% sukcesu, do tego dochodzi wypromowanie tej strony ale to temat na inny artykół.


Prowadzenie ciekawego bloga to dobry początek zarabiania w PP, osoby zainteresowane tym co piszesz chętnie posłuchaja Twojej "małej" rady i zajżą na polecany przez Ciebie sklep, dobrą formą reklamy są stopki w meilach i opisy GG czy Skype, pamiętać jednak trzeba aby nie przekroczyc tej cienkiej linii jaka dzieli reklame od Spamu.


Tak więc jak już powiedziałem sama rejestracja w PP nic nie daje a wręcz przeciwnie nakłada na nas niejako obowiązek zajęcia się tematem o ile oczywiście chcemy coś z tego mieć. Jeśli właściciel PP dawaby nam pieniążki za samą rejestracje to równie dobrze mógłby je rozsyłać wedłóg adresów znalezionych w Książce Telefonicznej.


Jak do tej pory znalazłem jeden ciekawy PP gdzie dostajemy 50 PLN za rejestrację i weryfikacje numeru telefonu komorkowego, jednak jest to Program skierowany do ludzi lubiących Grę na Giełdzie i "spekulacje" akcjami tudzież złotem, ropą itd. Zerknij jeśli Cię to zainteresowało 500PLUS. Sam jestem aktywnym graczem i musze sie pochwalic że w ciągu czterech dni z otrzymanych 50 PLN "zrobiłem "1280.75 PLN, zabawa ciekawa a pieniażki jak najbardziej realne. Juz 1000.00 PLN jest na moim jak najbardziej Realnym koncie bankowym.


Tak więc na koniec jeśli chcecie mieć coś z PP nie wystarcza sama rejestracja w Programie, jest to tylko pierwszy krok i uwierzcie mi najłatwiejszy, praca bo tak to trzeba nazwac, zaczyna się dopiero później. Praca która wcale nie jest łatwa ale wiem że jest warta zachodu, przynosi efekty, niestety nie są one widoczne po pierwszym dniu ale jak zaczną sie ujawniac to nie jeden niedowiarek może sie bardzo zdźiwic jak są wielkie.Czego i wam życzę.


Zapraszam na swoja strone internetową http://aresmedia.pl


a już nedługo ruszy mój blog więcej info szukajcie na w/w stronie.


---

Czas Na Zysk A.SajdakArtykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz