sobota, 4 grudnia 2010

Zacznij zarabiać na Programach Partnerskich

Zacznij zarabiać na Programach Partnerskich


Autorem artykułu jest Velka
Programy partnerskie to dla wielu osób stałe źródło dodatkowego dochodu. Jak zacząć swoją przygodę z programami partnerskimi i cieszyć się niezależnością finansową, jaką mogą nam przynieść?

Na początek kilka słów wyjaśnienia, czym są programy partnerskie i jak możesz już teraz zacząć na nich zarabiać.


Program partnerski jest systemem istniejącym w każdym większym serwisie internetowym sprzedającym usługi bądź określone produkty. Stając się partnerem takiego programu otrzymujemy prowizję od zakupów osób, które zakupiły usługi lub produkty z naszego polecenia - klikając w tzw. link partnerski (odnośnik do strony z oferowanymi produktami zawierający nasz identyfikator partnerski).JAK ZACZĄĆ?


Na dobry początek musisz wybrać kilka czołowych programów partnerskich (a więc z wysokimi prowizjami i chętnie sprzedającymi się produktami) i zapisać się do nich poprzez odnośniki umieszczane w serwisach o nazwie "Program Partnerski".
Jesli nie wiesz, jaki z programów wybrac możesz zapisać się do jednego z polecanych przeze mnie.


Wybór masz własciwie nieograniczony:1) Możesz założyć swoją własną księgarnie w jednym z dwóch systemów=> Nexto Sklep Cyfrowy
=> Zixo2) Możesz sprzedawać ebooki, audiobooki=> Złote Mysli
=> Nexto3) Możesz promować szkolenia na inwestora giełdowego i zarobić aż 600 zł za jednego poleconego!=> Promuj zawód Inwestor GiełdowyNA CZYM BĘDĘ ZARABIAĆ?


Zarobki w programach partnerskich opierają się na prowizji od zakupu poleconego z naszego linku Klienta. Dodatkowo Klient, który raz dokona zakupu z naszego polecenia już na zawsze jest "przypisywany" jako nasz Klient i przyszłe prowizje z jego zakupów będą również trafiać na nasze konto.


Są to dość wysokie prowizje (od 10-20%) i pozwalają przy odpowiedniej promocji wypracować całkiem niezły zarobek.JAK PROMOWAĆ PROGRAMY PARTNERSKIE?


Z pewnością jest to temat na osoby artykuł. Uogólniając jednak można powiedzieć, że programy partnerskie można promować w dowolny sposób, w zależności od naszej inwencji i z przestrzeganiem zasad nie wysyłania spamu w internecie i nie spamowania for internetowych.


Warto do promowania produktów z naszych programów partnerskich wykorzystać własnego bloga czy stronę www - umieszczając na nich np. banery promujące produkty, które chcemy polecić w ramach programów partnerskich.


Dobrym sposobem na zapewnienie sobie Klientów jest również promowanie produktów poprzez umieszczenie stopki w mailu zachęcającej do odwiedzenia sklepu czy księgarni z naszego programu partnerskiego.


---

http://programypartnerskiewpraktyce.blogspot.com/2009/09/prArtykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz