środa, 15 grudnia 2010

Początek w programach partnerskich.

Początek w programach partnerskich.


Autorem artykułu jest Bartosz Jarocki
Co to jest i z czym to się je ? Jak zacząć i najlepiej gdzie?
Tu znajdziesz odpowiedź.
Spedzasz duzo czasu w internecie ? Jesli tak, to nie zastanawiasz sie czasami, czy mozna w ten sposob zarobic troche a czasami nawet duzo pieniedzy ?

Pewnego wieczoru własnie, pomyślałem, że napewno jest jakiś sposób, aby przy odrobinie kreatywności zarobić troche pienidzy, mile spedzajac czas przed komputerem.

Po przeczytaniu kilku stron, artykułów na ten temat, można spokojnie stwierdzić, że klikanie w bannery reklamowe, nie jest zbyt ciekawym zajeciem, a tymbardziej juz napewno nie dochodowym.

Rozwiazaniem są programy partnerskie. Każdy pewnie sporo o tym słyszał, a jeśli nie, to tak w dużym skrócie, polega to na promowowaniu i sprzedawaniu produktów już istniejących firm. Programów partnerskich jest wiele, dzielą sie na wielopoziomowe - takie w których promuje się nie tylko same produkty, ale zdobywa sie też w zasadzie ludzi, którzy "pracują" dla Ciebie, oraz jednopoziomowe - polegające wyłącznie na promowaniu i sprzedawaniu produktów.

Zarobki w takich programach pochodzą zazwyczaj od prowizji naliczanej za sprzedaż danego produktu. Istnieje wiele takich programów, niestety konkurencja wśród partnerów jest dość wysoka, z racji tego, że jest o co walczyć. Największe prowizje otrzymujemy promując produkty finansowe - konra osobiste, firmowe, kredyty, pożyczki itp.. Niestety w tej branży też panuje największa konkurencja.

Najważniejsze, to mieć motywacje i trochę czasu. Skupić należy sie na wypromowaniu naszej strony, na której bedziemy sprzedawać produkty, bądź też znaleźć nisze ludzi zainteresowanych danymi rzeczami. Sposobów jest naprawde wiele. Poprzez darmowe strony z ogłoszeniami, reklamy, pozycjonowanie swojej strony. Wystarczy troche chęci.

Jeśli kogoś ten temat zainteresował bliżej, polecam darmowego ebooka dostępnego na stronie:

Moje Początki w Programie Partnerskim

Jesli uznasz, że chcesz spróbować, proponuje przystąpienie do programu partnerskiego Złotych Myśli ze względu na liczbe darmowych materiałów, oraz cheć pomocy swoim partnerom. Bardzo dużo można sie nauczyć.


---

Bartek,
Złote Myśli
Co warto czytac ?
Sklep komputerowyArtykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz