poniedziałek, 13 grudnia 2010

Programy Partnerskie w praktyce

Programy Partnerskie w praktyce


Autorem artykułu jest Krzysztof Szaton
Zastanawiasz się jak można zarobić trochę pieniędzy, czy nawet po pewnym czasie przekształcić te drobne zarobki w pieniądze, które dadzą Ci niezależność? Proponuję na początek zacząć od Programów Partnerskich.
Nadszedł czas wyjść z zakamarków teorii a wziąć się za praktykę. Wydaje mi się, że to będzie najtrudniejsza część dla większości z Was. Dlaczego? Nie ukrywam, że dla mnie ta część nie była zbyt prosta. Chociażby dlatego, że jesteśmy tak przyzwyczajeni i tak nam cały czas tłuką do głowy, że musimy mieć dobrą pracę. Mam na myśli taką za którą od razu mamy zapłacone, czyli pracę ze stawką godzinową bądź miesięczną. Oczywiście nic nie mam do takiej pracy, bo sam tak pracuję. Pracuję tak, bo większość wywiera na nas taki napór, że chodzimy i szukamy pracy w różnych firmach, rozdajemy nasze CV i inne dokumenty i nie widzimy żadnego efektu przez dłuższy czas, aż w końcu coś udaje się załatwić. Firma oddzwania i pyta się czy jesteśmy zainteresowani ich ofertą.

W ten sposób wygląda przejście z realiów nauki do naszej pierwszej pracy. Można by się zapytać, czy nie można inaczej. Chyba lepiej pracować na siebie samego. Ja uważam to drugie rozwiązanie za najlepsze. Oczywiście nie rozpoczniesz działalności od tak sobie (no chyba, że masz już sporo pieniędzy i możesz je odpowiednio zainwestować) i dlatego zauważyłem, że większość ludzi szuka zarobku w PP (Program Partnerski). Uważam, że na rozpoczęcie jest to najlepsza forma zarabiania a w szczególności jeśli jesteś jeszcze studentem.

Nie wiele trzeba aby zacząć zarabiać w ten sposób. Najważniejszą rzeczą to wytrwałość i kreatywność. Ja sam zajmuję się PP raczej jako hobby i dodatkowy zarobek i moje wyniki nie są jakieś imponujące ale coś robię. Nie stoję w miejscu. Nie rozmyślam co bym zrobił gdyby … . W ten właśnie sposób robi większość z nas. Szukamy wiedzy, czytamy bardzo wiele, radzimy się znajomych czy na forach dyskusyjnych ale nic nie robimy poza rozmyślaniem, co zrobić aby odnieść jakiś sukces.

Pozwól, że przytoczę tutaj imię i nazwisko osoby, która osiągnęła bardzo wiele w PP, mimo iż większość twierdzi, że nie da się na tym zarobić. Tomasz Urban. Tomek poświęcił się temu zagadnieniu na poważnie i tak też traktuje tan, jak to nazywa mini biznes. Nawet napisał ebooka o tytule „Programy Partnerskie w praktyce”. Opisuje co skłoniło go do rozpoczęcia tego przedsięwzięcia oraz drogę przez, którą musiał przejść aby zarabiać spore pieniądze. Mówię spore , ponad 1000 zł w miesiącu to raczej jest spora suma. Oczywiście trzeba też, wiedzieć jakie programy partnerskie są warte uwagi.

Jeśli uważasz, że masz siłę aby temu podołać, a uwierz, że masz, tylko sam czy sama szukasz wymówek na to aby nic nie robić, bo tak oczywiście wygodniej. Programy Partnerskie są dosyć specyficzną formą zarabiania. Na początku trzeba się trochę namęczyć (mi akurat to sprawia przyjemność, móc coś stworzyć), później trzeba pielęgnować i na końcu zbierać plony. Najważniejsze w tym jak już wspominałem jest samozaparcie i nie rezygnować nie widząc rezultatów, bo one przyjdą oczywiście pod warunkiem, że coś robimy w tym kierunku. Na pierwsze prowizje, będziemy musieli sporo poczekać, może no być nawet pół roku.

Tomek wspomina w swojej publikacji „Programy Partnerskie w praktyce” historię, która zdarzyła się Kamilowi Cebulskimu, jednemu z ludzi sukcesu w dziedzinie e-biznesu autora książki „Efekt Motyla”:

Magda, koleżanka Kamila, zadała mu pytanie:

- Co mam zrobić, żeby zacząć ten e-biznes?

Kamil:

- Załóż najpierw prostą stronę, nawet bloga swojego, to Ci pomoże. Nauczysz się tego, poznasz ludzi, technologie… .

Koleżanka jednak się nie zdecydowała, zapytała innego kolegę po fachu, otrzymała odpowiedź:

Magda:

- Co mam zrobić, żeby zacząć ten e-biznes?

Inny kolega:

- Zrób stronę internetową, swoją własną, prywatną … bloga.

Prowadź ją przez pół roku. Później zrób miesiąc przerwy … Otwórz sklep internetowy z tym i tamtym – i to już będzie działać.

Magda:

- Nie, to chyba nie dla mnie, to będzie długo trwało. Pół roku muszę prowadzić stronę, żeby sklep otworzyć.

Po jakimś czasie Kamil spotkał się jeszcze raz z tą koleżanką, która opowiedziała mu ten plan, podany przez innego znajomego.

Magda:

-(…)Ten człowiek tak mi poradził, ale ja nie chcę z tego skorzystać, bo to pół roku ma trwać. Ja to bym chciała już.

Kamil:

- Madziu, kiedy Ci ten człowiek ten podał?

Magda:

- A … 4 miesiące temu …

Wniosek jest tylko jeden, jeśli chcesz coś osiągnąć i coś robić to rób to teraz, nie czekaj, nie rozmyślaj za dużo tylko działaj. Sam prę do przodu i widzę tego efekty.

Godny 100% zaufania i polecenia to rewelacyjny PP Złotych Myśli zwany Złotym Programem Partnerskim. Niedawno partnerzy tego PP zarobili 1000000 zł a kwoty zarobionych pieniędzy najlepszych partnerów przekraczają już 2000 zł w ciągu miesiąca.


Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości to polecam zaznajomienie się z bardzo ważnymi słowami Tomka, które znajdziesz spisane przez niego w „Programy Partnerskie w praktyce” , bo kogo się nie radzić jak kogoś kto wie jak zarobić. Życzę powodzenia i do dzieła, zacznij coś robić aby coś osiągnąć.
---

autorem artykułu jest Krzysztof Szaton
Zabraniam zmiany odnośników w artykule.Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

1 komentarz:

 1. Polecam programy partnerskie w Gambling-Affiliation!

  Gambling Affiliation jest pierwszą niezależną platformą afiliacyjną na rynku europejskim, zajmującą się pozyskiwaniem najlepszych programów partnerskich w zakresie kasyn, pokera i bukmacherów sportowych! Polecam państwu współprace z Gambling-Affiliation oraz promowanie produktów dostępnych na polskim jak i międzynarodowym rynku. Wraz z upływem czasu, baza firm i ofert jest nieustannie powiększana.
  Przykladowo: Kampania Betathome Polska
  Prowizja:
  0-5 graczy pozyskanych w miesiącu - 45 euro za jednego gracza
  5-10 graczy - 50 euro za jednego gracza
  11-25 graczy - 55 euro za jednego gracza
  25-50 graczy - 60 euro za jednego gracza
  51-250 graczy - 65 euro za jednego gracza

  Oznacza to, że stawka za każdego pozyskanego gracza uzależniona jest od ilości graczy pozyskanych w danym miesiącu. Jeśli pozyskają państwo 5 graczy, za każdego zostanie wypłacone 45 Euro (razem 225 euro), ale jeśli pozyskają państwo kolejnych 5 graczy, za każdego z nich uzyskacie 50 Euro(czyli: 5x45 + 5x50 = 475). Żeby otrzymać prowizję, gracz musi wpłacić minimum 30Euro/35 USD/125 pln. Należy jednak zaznaczyć, że może to być suma dokonanych wpłat w ciągu jednego miesiąca. W dodatku oferowany jest bonus do 350pln!


  Przystąpienie do programu jest całkowicie bezpłatne. Swoje wyniki możesz śledzić sprawdzając raporty po zalogowaniu się na swoje konto partnerskie.
  Aby przystąpić do programu wystarczy wejść na poniższy adres i wypełnić formularz zgłoszeniowy:
  http://www.gambling-affiliation.com/51
  (Proszę koniecznie zapisać się z powyższego linku, w przeciwnym razie proces weryfikacji Państwa zgłoszenia, może się wydłużyć).

  OdpowiedzUsuń