poniedziałek, 13 grudnia 2010

Trzy kroki do sukcesu

Trzy kroki do sukcesu


Autorem artykułu jest Krzysztof Król
Specjaliści od programów partnerskich wymyślają czasem skomplikowane metody zarabiania a zapominają o podstawowych zasadach. Trzy kroki, o których dziś piszę to właśnie takie elementarne zasady. Są one tak ważne i cenne, że często nic więcej nie potrzeba by odnieść sukces.

Specjaliści od programów partnerskich wymyślają czasem skomplikowane metody zarabiania a zapominają o podstawowych zasadach. Trzy kroki, o których dziś piszę to właśnie takie elementarne zasady. Są one tak ważne i cenne, że często nic więcej nie potrzeba by odnieść sukces. Na pewno zauważysz, że są na tyle uniwersalne, że bez trudu możesz wykorzystać je także do innych dziedzin swojego życia nie tylko do zarabiania w PP. Śmiało mogę napisać, że są to magiczne kroki gdyż po zrobieniu ich sukces jest prawie automatyczny. Przejdźmy, więc do szczegółów.

Krok pierwszy.
Musisz pragnąć sukcesu i tego, co się z nim wiąże. Niby jest to oczywiste a jednak powody, dla których różne osoby coś robią są czasem bardzo dziwne nawet czasami bezsensowne z biznesowego punktu widzenia. Niemal każdy nowy partner twierdzi, że ma powód by współpracować z PP, ale po kilku dniach entuzjazm mu znika i raptem okazuje się, że już nie ma powodów. Powód do działania jest odpowiedzią na rozpaczliwą modlitwę „Boże żeby mi się chciało tak bardzo jak mi się nie chce

Jeśli uważasz, że masz dostatecznie silne pragnienie by zarabiać w PP to powinieneś zrobić drugi krok.

Krok drugi.
Musisz zdobyć wiedzę jak osiągnąć sukces. Program partnerski jest sztuką zarabiania z reklam. Wszystko sprowadza się do różnych form reklamy często są to niewidzialne techniki propagandy. Uczyć się jest najlepiej od tych, co już osiągnęli sukces. Trzeba ich podpatrywać, pytać i naśladować. Jest to bardzo szeroki wachlarz możliwych do wykorzystania technik. Na szczęście nie musisz znać ich wszystkich na starcie. To byłoby raczej trudne, jeśli w ogóle możliwe jednak stopniowo powinieneś swą wiedzę najpierw pogłębiać a później poszerzać.

Prawdopodobnie nigdy nie osiągniesz wiedzy na takim poziomie żeby móc zaprzestać dalszej nauki, dlatego nie możesz odwlekać momentu rozpoczęcia współpracy w programie partnerskim. Praktyka jest najlepszym sposobem nauki. Natychmiastowe wykorzystanie wiedzy przeważnie daje szybkie rezultaty. Praktyka koryguje wiedzę teoretyczną, ale najważniejsze wydaje się być to, że od razu doświadczasz pierwszych sukcesów.

Krok trzeci.
Jeśli już posiadłeś wiedzę o zarabianiu w programach partnerskich to musisz dokładnie z tą wiedzą postępować. Wszystkie mądrości świata nic Tobie nie dadzą, jeśli ich nie zastosujesz w praktyce. Uwielbiam scenę z filmu Cocktail gdzie Tom Cruise pragnie zbić fortunę. Pracuje w barze (stąd ten tytuł) i uczy się jednocześnie. Dodatkowo szuka wiedzy w książce o zarabianiu i właśnie z powodu tej książki profesor ekonomii publicznie naśmiewa się z niego. Za którymś razem nasz bohater nie wytrzymał i odparował „Skoro jest pan taki mądry to, dlaczego chodzi w podartych dżinsach?”. To była niezwykle cenna uwaga. Pytanie to warto czasem skierować do samego siebie. Skoro jestem taki mądry to, dlaczego nie jestem bogaty? Odpowiedź jest oczywista. Nawet, jeśli wiesz, co lub jak należy robić to i tak tego nie robisz.

Wiem, co należy zrobić, ale nie wiem, dlaczego tego nie robię. Ten odwieczny problem uległ pogłębieniu w dzisiejszych czasach. Teraz jest więcej sposobów na beztroskie tracenie czasu. Pamiętaj też o wymianie wiedzy z innymi uczestnikami programów partnerskich. Taka wymiana doświadczeń jest więcej warta niż czytanie książek na ten temat.

Podsumowanie
Żeby odnieść sukces wystarczy zrobić te trzy kroki.

1. Musisz pragnąć sukcesu.
2. Musisz wiedzieć jak go zdobyć.
3. Musisz zgodnie z tą wiedzą postępować.


---

Krzysztof KrólArtykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz