środa, 1 grudnia 2010

Zapisałeś się do Programu Partnerskiego, co dalej...?

Zapisałeś się do Programu Partnerskiego, co dalej...?


Autorem artykułu jest Marta Paluch
Gratuluję!!! Już dziś możesz zacząć zarabiać... Na początek zastanów się i dobrze przemyśl kim będzie osoba, która będzie miała wpływ na Twoją prowizję.

Współpracując z programami partnerskimi ogranicz wyświetlanie reklam na stronie. Umieszczanie kilkunastu linków, czy banerów naprawdę nie wróży nic dobrego, a tylko odstrasza Klienta. Tu działa prosta zasada, im mniej reklam widzi potencjalny klient tym szybciej zainteresujesz go swoją ofertą.


Umieszczaj linki i banery zgodnie z tematyką strony. Chodzi tutaj o to żeby np. na stronie o wychowaniu dziecka nie umieścić linków i banerów promujących produkty wędkarskie, bo to mija się z celem...


Szczerze polecam program partnerski serwisu geloo.pl


Dlaczego?


Po pierwsze: serwis nie ma ściśle określonej specjalizacji, na stronie geloo.pl można dużo taniej kupić zarówno najpopularniejszego laptopa, świetny telewizor, funkcjonalny sprzęt AGD, czy zabawkę dla dziecka...Twój Klient znajdzie też tam dużo pomysłów na prezent. A oferta ciągle się poszerza...
Ważne jest, by we wszystkim zachować umiar, nie stosuj natarczywych zachęceń, decyzja o zakupie danego produktu ostatecznie zawsze należy do Klienta. Musisz wyrobić sobie zaufanie, nie polecaj serwisów, usług, z których sam byś nie skorzystał.


Po drugie: będąc Partnerem geloo.pl nie musisz namawiać do zakupu konkretnego produktu, Twoja prowizja nie zależy od sprzedaży danego towaru, a tylko od skorzystania z usługi, jaką oferujemy, sprawdzenia i jednocześnie obniżenia ceny wyjściowej danego towaru, czyli z Kliknięcia!!! Tylko tyle. I to właśnie moim zdaniem czyni ten Program Partnerski wyjątkowym i przede wszystkim skutecznym sposobem na dodatkowy zarobek. Ja nie mam wątpliwości, że każdy kto wejdzie na geloo.pl prędzej, czy później zdecyduje się na zakup Klików, bo czy jest ktoś komu nie zależy na tanich i wygodnych zakupach?!


Po trzecie: skorzystanie z takich okazji wymaga od Twojego Klienta tyle co nic, i w tym tkwi Twój sukces! Aby zaoszczędzić 1000zł, a nawet więcej, osoba, której polecasz geloo.pl nie musi inwestować dużych pieniędzy. Kliki, od których Ty dostajesz prowizję są dostępne w kilku różnych Pakietach. Najmniejsze Pakiety to naprawdę niewielki wydatek, a każdy Klik to Twój zarobek!!!!


Oczywiście to moja subiektywna ocena, wszystkim zainteresownym dodatkowym, niemałym zarobkiem gorąco polecam! Sprawdź geloo.pl i przekonaj się sam:)


---

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz