czwartek, 2 grudnia 2010

Programy Partnerskie - ebiznes dla każdego. Zarabiasz bez wychodzenia z domu.

Programy Partnerskie - ebiznes dla każdego. Zarabiasz bez wychodzenia z domu.


Autorem artykułu jest Jan Zabłotny
Działając aktywnie w programach partnerskich (PP) osiągniesz dochody będące realnym wsparciem budżetu. Ile ?
Wszystko zależy od Twojego zangażowania, osiągnięcie kilkuset złotych miesięcznie jest realne.Zapewne każdy słyszał o programach partnerskich (w skrócie PP). Nie tylko słyszał, ale i zetknął się z efektami ich działania. A to oferta sprzedaży eboka, a to zachęta do skorzystania z prodktów finansowych czy ubezpieczeniowych, propozycja zakupu sprzętu w internetowym sklepie i wiele, wiele innych.


Przyczyną lawinowego rozwoju PP jest ich opłacalność dla obydwu stron: partnera oraz sprzedawcy/usługodawcy. I tu mamy odpowiedź na pytnie - działając jako partner możemy zarobić pieniądze. Jak duże? Dolna granica wynosi zero zł (nic nie robimy, nic nie zarabiamy), górnej nie da się określić,zależy od naszej przedsiębiorczości, zaangażowani i doświadczenia.


Program partnerski to nic innego jak umowa współpracy między sprzedawcą/usługodawcą a partnerem (możesz być nim ty).


W skrócie można określić partnera jako osobę która na warunkach (określonych w umowie partnerskiej ) poleca produkty sprzedawcy i otrzymuje za to wynagrodzenie.


Do promocji i polecania produktów można wykorzystać: stopki w meilach, wpisy na forach, wpisy na blogach, ministrony www czy też normalne strony www, gama użytych środków zależy tylko od pomysłowości i umiejętności partnera. Tu drobna uwaga, na początek nie musisz mieć strony na płatnym serwerze.


Dochody mogą być generowanane z trzech źródeł:


par-pey-click - otrzymujemy pieniądze za skierowanie internauty na stronę klienta. Przekierowanie następuje po kliknięciu teksowego linku lub banera reklamowego.


par-pey-lead - otrzymujemy wynagrodzenie za wykonanie konkretnej akcji przez skierowanego.Może to być rejestracja w serwisie sprzedawcy, zapisanie się na listę mailingową itp.


par-pey-sale - prowizja naliczana jest za zakup towarów lub usług. Jej wysokość stanowi jakiś procent wartości zakupu.


Druga strona czyli sprzedawca przekazując zadania marketingu i relkamy partnerom znacząco zmniejsza koszty promocji swoich usług. Skutkiem działani programu partnerskiego jest wzrst sprzedaży bezpośredniej.


Jak widać w PP korzystają dwie strony, Ty możesz zarabiać pieniądze a druga strona je oszczędzać.


Na koniec drobna uwaga, jeżeli chcesz zacząć działać w Programach Partnerskich to zacznij już teraz, nie ma żadnego powodu żeby decyzję odkładać na później. Nic nie robisz - nic nie zarobisz, zaczniesz działać - postawisz pierwszy krok na drodze do niezależności finasowej.

---

Jan Zabłotny http://nowa22.euArtykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz