niedziela, 16 stycznia 2011

Programy Partnerskie coraz popularniejsze

Programy Partnerskie coraz popularniejsze

Autorem artykułu jest KartoonNic dziwnego, że sklepy internetowe szukając nowych sposobów na zwiększenie sprzedaży coraz częściej zaczynają interesować się programami partnerskimi. Po wykorzystaniu wszystkich tradycyjnych sposobów natrafiają na coś czego do końca nie wiedzą jak ugryźć.

Podstawową zaletą programów partnerskich jest to, że nie wydajemy pieniędzy na reklamę, która może się nawet nie zwrócić, ale płacimy partnerom za efekty. Wynagradzamy swoich partnerów prowizyjnie za każdą dokonaną z ich udziałem transakcję. Im więcej zarabiają nasi partnerzy tym więcej zarabiamy my sami. Doskonały układ.

Po drugie jest to 100% metoda na zwiększenie oglądalności, a co za tym idzie zwiększenie sprzedaży. Skoro nasz banner lub link do naszego serwisu ukazuje się na kilkuset innych stronach to nie ma możliwości, by nie zwiększyło nam to oglądalności. Większa liczba linków zewnętrznych do naszego serwisu niesie za sobą jeszcze jedną ważną konsekwencję. Poprawia naszą pozycję w wyszukiwarkach!

Staje się, więc oczywiste, że w ciągu najbliższych kilku lat liczba sklepów i serwisów internetowych posiadających własny program partnerski może się zwiększyć nawet kilkukrotnie. Być może już wkrótce każdy nowo startujący sklep internetowy będzie posiadał swój własny program partnerski.

Z miesiąca na miesiąc rośnie również liczba potencjalnych partnerów. Każdy próbujący swych sił w zarabianiu przez internet dosyć szybko trafia na ofertę programu partnerskiego, obok której nie łatwo jest przejść obojętnie. Zarabianie w programach partnerskich okazuje się bardzo wygodnym i coraz częściej bardzo dochodowym sposobem na życie.

Największe w Polsce wydawnictwo ebooków Złote Myśli, zainwestowało w swój program partnerski na samym początku swej działalności. To wizjonerskie podejście sprawiło, że obecnie ich program partnerski należy do ścisłej polskiej czołówki, a łączna suma prowizji, które wydawnictwo wypłaciło swoim partnerom przekracza 780 000 zł. To niebagatelna suma.

W zeszłym roku Złote Myśli zorganizowały pierwsze w Polsce Sympozjum Uczestników Programów Partnerskich, na którym edukowano wszystkich chętnych partnerów, zdradzając im tajemnice zarabiania w programach partnerskich. Nie bez znaczenia wydaje się zatem fakt iż od czasu ostatniego SUPP suma wypłaconych prowizji w programie partnerskim Złotych Myśli potroiła się, a dynamika tego wzrostu jest coraz większa.

20 września odbędzie się druga już edycja SUPP organizowana przez Złote Myśli. Strona sympozjum to www.supp.pl gdzie można znaleźć program sympozjum oraz zarezerwować sobie miejsce. Patronat nad SUPP objęły takie serwisy, jak e-biznes.pl, cneb.pl, ekademia.pl, netigo.pl, psychorada.pl i jeszcze kilka innych serwisów.

---

Tomasz Białko
www.DobreZegarki.pl


Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz