czwartek, 20 stycznia 2011

Mało znany sekret zarabiania pieniędzy bez wychodzenia z domu, czyli co jest najważniejsze dla Twojego e-biznesu

Mało znany sekret zarabiania pieniędzy bez wychodzenia z domu, czyli co jest najważniejsze dla Twojego e-biznesu.

Autorem artykułu jest Daniel JanikWielu ludzi zaczynając swoją przygodę z e-biznesem, z programami partnerskimi nie może wręcz doczekać się pierwszych pieniędzy. I to jest całkowicie normalne. Często jednak zapominają oni o jednym, małym szczególe...

Zastanawiasz się prawdopodobnie kiedy pieniądze zaczną płynąć na Twoje konto, a Ty już nie będziesz musiał/-a nic robić...

Zanim to się jednak stanie chciałbym zwrócić uwagę na pewien bardzo ważny szczegół.

We wcześniejszych publikacjach zwracałem uwagę na odpowiednie pisanie postów/artykułów. Ma to naprawdę ogromne znaczenie!

Chciałem, żebyś zaczął lub zaczęła pisać o swojej pasji, dzielić się nią z innymi. Pisząc w ten sposób, skupiasz się na tym, co naprawdę ważne w tym co lubisz robić. Dzięki temu nawiązujesz kontakt z czytelnikiem. Budujesz relację!

Widzisz, Twój czytelnik/klient chce wiedzieć, że zależy Ci na nim a nie tylko na jego pieniądzach. Musi wiedzieć, że chcesz mu pomóc. Pisząc o czymś ważnym, interesującym dajesz mu sygnał, że działasz także w jego interesie.

Przypomnij sobie czego Ty szukasz na różnych serwisach...

Chyba nie lubisz być zasypywany/-a reklamą, prawda?

Na stronach szukasz czegoś ciekawego, co wniesie do Twojego życia coś nowego. Szukasz czegoś, co będzie dla Ciebie przedstawiało jakąś wartość.

Twoi czytelnicy również szukają wartości!

Na tym się skup. Daj im tę wartość!

Wszelkiego typu reklamy, odnośniki niech będą „przy okazji”.

Dodatkowo polecaj tylko to, co jest tego naprawdę warte!

Dobrze by było, gdybyś najpierw poznał lub poznała produkt, który polecasz. Wtedy będziesz mógł czy też mogła polecić go szczerze i uczciwie.

Nie musisz wcale na to wydawać pieniędzy!

Wiele programów partnerskich daje możliwość przeczytania darmowych fragmentów e-booków lub posłuchania kawałka audiobooków. Ma to miejsce nie tylko przy tego typu produktach.

Po zapoznaniu się z takim fragmentem będziesz już mieć jakieś pojęcie o danym produkcie. Będziesz wiedzieć czy warto go polecać innym.

Sekret zarabiania z domu tkwi w tym, że najwięcej pieniędzy zarobisz wtedy, gdy NIE skupisz się na zarabianiu lecz na tworzeniu wartości!

Wtedy pieniądze „same” zaczną do Ciebie płynąć.

Ludzie intuicyjnie wiedzą kiedy polecasz im coś szczerze, a kiedy tylko chcesz na nich zarobić. Mimo, że działasz wirtualnie, działa to jak w rzeczywistym życiu.

Pamiętam, że w początkowej fazie zapomniałem o tym. Wszędzie chciałem umieścić logo lub link partnerski lub też niemalże kopiowałem treść ze strony programu partnerskiego. To NIE działa! Zaufaj mi.

Tak wynika nie tylko z mojego doświadczenia. Potwierdzili to inni, osiągający duże sukcesy partnerzy, z którymi miałem przyjemność rozmawiać.

Stwórz wartość. Napisz coś nowego, interesującego co Ci się przydarzyło. Opublikuj to na swojej stronie czy też blogu. Zacznij tworzyć swój wizerunek już teraz. Nie czekaj na lepszy moment, bo nie nadejdzie nigdy.

Działaj!

Radości i finansowej niezależności.


PS. Po więcej informacji i narzędzi wstąp na moją stronę - dochod-z-sieci.pl

---

ebiznes, programy partnerskie, zarabianie, pisanie tekstów


Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz