niedziela, 16 stycznia 2011

Jak zwiekszyć dziesięciokrotnie zyski z programu partnerskiego ZM dzięki frachisingowi internetowemu?

Jak zwiekszyć dziesięciokrotnie zyski z programu partnerskiego ZM dzięki frachisingowi internetowemu?

Autorem artykułu jest Piotr MartCzy wiesz, że możesz zdecydowanie zwiększyć swoje dochody z programu partnerskiego Złotych Myśli?
Jeśli jesteś partnerem programu partnerskiego Złotych Myśli, to pewnie zauważyłeś, że zarabianie wcale nie jest tak łatwe, jakby mogło się to wydawać?

Być może zauważyłeś, że trzeba się wykazać nie lada kreatywnością i zaangażowaniem, by zarabiać w programie partnerskim ZM przyzwoite pieniądze?

By sprzedać jednego ebooka np. wykorzystując potęgę artykułów, należy przyciągnąć na stronę nie rzadko kilkuset internautów!

Zresztą czy to artykuły, czy strony internetowe, banery itd., to jest to zazwyczaj reklama jednorazowa. Niezmiernie rzadko się zdarza, że użytkownik wraca na stronę, a jeśli nawet wraca nie masz pewności, że zrobi to z komputera, na którym zainstalowane jest cookies, które program przypisał właśnie Tobie. Wystarczy, że przeglądając strony internetowe w pracy, dokona zakupu u siebie w domu wracając na stronę Złotych Myśli i nici z Twojej prowizji.

Jednak jest sposób - właściwie nieużywany - mógłbym powiedzieć nie odkryty, który nie tylko zabezpiecza Cię przed wystąpieniem takiej możliwości, ale i podnosi skuteczność Twoich akcji promocyjnych średnio dziesięciokrotnie!

Tym sposobem jest promocja ebooków wykorzystując darmowe kursy mailowe.

Czym są kursy mailowe? Otóż użytkownik zapisuje się na kurs, na którym zamieszczone są lekcje, które otrzymuje w zależności od odstępu, w jakim lekcje te mają do danego użytkownika nadchodzić. Przykładowo: raz dziennie, raz w tygodniu, raz w miesiącu itd.

Jednak, by stworzyć darmowy kurs trzeba posiadać wartościową wiedzę i umieć ją przekazać w ciekawy, przyswajalny sposób, który zainteresowałaby użytkowników Internetu i do tego, (co ważne) prezentowana wiedza była zbieżna z promowanym ebookiem. Nie da się, bowiem promować wiedzy o wędkarstwie i usiłować sprzedać książkę o szydełkowaniu – to jak usiłować iść z parasolką pod wiatr!

To też nie problem.

Tak się składa, że jestem autorem ebooka „Mężczyzna od A do Z” i autorem darmowego kursu internetowego pt.: „Jak zrozumieć mężczyznę?”, który na zasadzie nazwijmy to: fraichasingu internetowego, każdy zainteresowany może pobrać (stronę internetową (kursu) i treści do kursu). Treści te następnie umieścić na bezpłatnym (bądź płatnym) autoresponderze w formie lekcji, dodać swoje linki partnerskie i... przekonać się o skuteczności tej formy promocji ebooków.

Czym jest fraichising internetowy?


Otrzymujesz sprawdzone narzędzie, a w tym wypadku darmowy kurs (gotową stronę internetową, lekcje do pobrania itd.), promujesz kurs zarabiając na programie partnerskim ZM dzięki linkom zamieszczanym w kursie.

Przestrzegasz pewne zasady, jak (umowę franchisingową), dzięki czemu budowana baza subskrybentów pozostaje Twoją wyłączną własnością, dzięki której Ty zarabiasz.

Tak w ogólnym skrócie działa fraichising internetowy.

Poczytaj o korzyściach z promowania darmowych kursów na zasadzie frachisingu internetowego tutaj.

Poczytaj o zasadach , jakie zobowiązany jesteś przestrzegać pobierając i promując darmowy kurs.


Zapisz się tutaj na darmowy, internetowy kurs: „Fraichising internetowy – sprawdzony sposób na internetowy biznes ”.

Zobacz tutaj jak w przeciągu 15 minut założyć darmowy autoresponder, który pozwoli Ci rozsyłać lekcje kursu i przyjmować zapisy na kurs.

Rozpatrz prowadzenie kursu i jego skuteczność na podstawie statystyk.

I ostatecznie pobierz tutaj stronę kursu i materiały do niego przeznaczone, i skutecznie promuj i zarabiaj na ebookach.

Piotr Mart

---

program partnerski, zarabianie w ZM


Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz