sobota, 8 stycznia 2011

Mam znajomego z dziwnym podejściem do zarabiania...

Mam znajomego z dziwnym podejściem do zarabiania...

Autorem artykułu jest Dominik Szmaj…nie mam na myśli tego, że zamierza odejść rychło z tego świata albo coś, ale powiedział, że próbował zarabiać w internecie jednak mu się to w żaden sposób nie udawało.

Spytałem czego próbował i jak bardzo się zaangażował. Nie będę Cię nudził dialogiem, skrócę to.

Ogólnie mówi, że pracuje co najmniej 8 godzin dziennie i nie ma czasu na stworzenie i pracę nad jakimkolwiek biznesem. Chciałby rzucić pracę etc etc…

Pomyśl nad tym przez chwilkę. On nie ma czasu…

Przecież spotkałem go w PUBie!

Jeśli jesteś nowicjuszem, który myśli, że nie ma na to czasu, pomyśl przez chwilę!

To jest drobiazg. Masa ludzi zaczyna swój biznes internetowy z tych samych powodów co Ty. Większość ludzi pragnie rzucić pracę i zacząć zarabiać przez internet ciesząc się życiem.

Pomyślmy, to jest dużo bardziej przyjemna droga zdobywania wyższego statusu społecznego i finansowego.

Niektórzy odnoszą sukces, niektórzy nie. Przeczytaj dlaczego…

Posiadanie etatu wiąże się z pracą około 40 godzin tygodniowo. To jest tylko 40 godzin. Albo możesz pracować 50 do 60 godzin tygodniowo. To jest męczące i wszystko czego pragniesz przychodząc do domu to zjedzenie obiadu i relaks przed telewizorem, później położyć się spać i wstać następnego dnia znowu do pracy.

Ludzie, którzy nigdy nie zarobili nic w internecie są ludźmi, którzy robią te dwie rzeczy na raz z jedną różnicą: praca nad biznesem zajmuje im 1 - 2 godziny tygodniowo (albo nie robią absolutnie nic poza zapisaniem się do programu partnerskiego).

Ludzie, którzy odnieśli sukces w biznesie internetowym oraz możliwe, że się z tego utrzymują są tymi, którzy chcą porzucić etat wystarczająco zaciekle. Chcą osiągnąć poziom życia innych odnoszących sukcesy marketerów. A to co robią jest….

Pracują na etacie ORAZ wytrwale pracują nad w swoim biznesem internetowym. Oni nie przychodzą do domu i nie oglądają telewizji. Oni przychodzą do domu, biorą kawę i zaczynają robić to co lubią i chcą robić lub pracują nad swoim biznesem internetowym. Widzą przyszłość. Ich przyszłość. Napawają się tym!

Robią coś każdego dnia. Zamiast oglądać telewizję pracują nad własnym internetowym biznesem.

Pracują i pracują dopóki nie zobaczą na swoim koncie realnych pieniędzy, a wtedy pracują nad tym żeby ten przychód zwielokrotnić, i znów pracują żeby ich biznes internetowy generował regularny dochód i następnie ZNÓW pracują żeby ten regularny dochód był wyższy od pensji jaką co miesiąc otrzymują.

Wtedy rezygnują z etatu i zaczynają pracę nad na prawdę poważnymi pieniędzmi pracując w domu cały czas i budując swój internetowy biznes.

OK, ile godzin tygodniowo oglądasz telewizję? Dodaj te wszystkie godziny i powiedz mi co otrzymałeś. 5 godzin dziennie zdaje się być normą (a niektórzy oglądają telewizję nawet przed pójściem do pracy).

Więc 5 godzin dziennie to 35 godzin tygodniowo. To jest prawie cały ETAT!

A co jeśli oglądałbyś telewizję np. 5 godzin tygodniowo? Oglądając tylko rzeczy, które na prawdę chcesz obejrzeć? To daje Ci 30 godzin tygodniowo na pracę nad swoim biznesem i ucieczką od pracy etatowej. Pomyśl tylko… 30 godzin pracy nad tym co lubisz aby wydostać się z wyścigu szczurów.

Zrób to, a odniesiesz sukces. Jednak wymaga to poświęcenia. Jeśli pragniesz czegoś wystarczająco bardzo, jeśli zobaczysz jak odmienne może być Twoje życie, będzie Cię stać na takie poświęcenie.

Ale spójrz na to realnie, czy to jest jakieś wyrzeczenie? Nie. Robisz to co lubisz i w zamian dostajesz to co chcesz od życia.

Ci co nie odniosą sukcesu i będą musieli bezustannie pracować dla kogoś za marne comiesięczne pieniądze są tymi samymi ludźmi, którzy twierdzą, że nie mają czasu na zmianę swojego życia, ponieważ etat ich za bardzo zajmuje.

BZDURY!!!

ZRÓB sobie czas. Poświęć się nauce metod, które realnie zmienią Twoje życie i rachunek bankowy na lepsze w taki sposób jaki możesz sobie wyobrazić. Następnie pracuj wytrwale nad wdrażaniem tych sposobów w życie.

Czy to jest tego warte?

Oczywiście, że jest!!
---

Aby dowiedzieć się więcej na ten temat odwiedź bank wiedzy o e-biznesie i koniecznie zapisz się na listę adresową.


Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz