czwartek, 20 stycznia 2011

Kto jeszcze chce mieć dużo wolnego czasu i zarabiać duże pieniądze bez wychodzenia z domu robiąc to, co lubi robić?

Kto jeszcze chce mieć dużo wolnego czasu i zarabiać duże pieniądze bez wychodzenia z domu robiąc to, co lubi robić?

Autorem artykułu jest Daniel JanikWyobraź sobie, że budzisz się rano o ulubionej porze (ja wstaję o 8.00, a Ty?), włączasz komputer i okazuje się, że zarobiłeś dzisiejszej nocy 50zł (podczas gdy Ty słodko spałeś)... A co gdyby to było 100 lub 200zł? Czy to jest w ogóle realne?

Zdaję sobie sprawę, że czytałeś/-aś już wiele ofert takich, jak ta, i wszystkie one twierdzą, że są przełomowe. Jednak jest coś, co ma dla Ciebie kluczowe znaczenie, a o czym żadna z tych ofert nigdy nie wspomniała.

Czy da się zarabiać bez wychodzenia z domu?
Czy można zarabiać siedząc przed komputerem, może nawet w piżamie lub np. na plaży robiąc jednocześnie coś, co sprawia nam przyjemność?

W dzisiejszych czasach wszystko jest możliwe!

I nie mówię tutaj o jakichś „cudownych sposobach”. Nie mam na myśli żadnych piramid, klikania w bannery czy czytania płatnych maili.

Można zarabiać robiąc to, co się kocha. To na czym się znamy.

Nie trzeba w to inwestować nawet żadnych pieniędzy. Jedyne co jest potrzebne to pasja... i trochę czasu. Wystarczy założyć bloga i pisać wartościowe/unikalne artykuły na temat, w którym jesteśmy mocni.

Patentowany leń może pisać o tym, jak się lenić nie nudząc jednocześnie...

Nauczyciel może dzielić się swoimi sprawdzonymi metodami nauczania czy nawiązywania dobrego kontaktu z uczniami; może także udzielać korepetycji online (np. czy użyciu e-maila i/lub skype’a)...

Matka może opisywać jak świetnie radzi sobie z wychowaniem 2 małych dzieci pracując/studiując równocześnie i dodatkowo potrafi wygospodarować sobie jeszcze trochę czasu wolnego...

Wędkarz może pisać o przynętach, które najlepiej działają na daną rybę, może opisywać najlepsze miejsca do łowienia lub też publikować zdjęcia złowionych przez siebie okazów (i dać taką możliwość odwiedzającym)...

Każda z powyższych osób może napisać e-booka lub nagrać audiobooka (co można zrobić całkowicie za darmo!) na dany temat i sprzedawać go w Internecie).
Może także polecać inne wartościowe i sprawdzone przez siebie produkty otrzymując przy tym prowizje.

Ty i ja, każdy, ma jakąś pasję. Coś, na czym zna się chociaż trochę lepiej od innych. Każdy też może tę pasję zamienić na źródło dochodu (i to dochodu pasywnego)!

Zarobki? (rozumiem, że ta kwestia jest równie ważna, poza tym, że można dzielić się z innymi własnymi zainteresowaniami)

Nie będę Ci mydlić oczu, że zarobisz szybko i łatwo mnóstwo pieniędzy. Nie zamierzam składać obietnic bez pokrycia. Ja takich sposobów nie znam...

Wszystko zależy od wielu czynników, m.in. od tego jak wartościową wiedzę przekazujesz, jak skutecznie tę wiedzę przekazujesz oraz ilu zainteresowanych zdołasz przyciągnąć na swojego bloga/stronę a następnie przekonać ich do siebie. Najlepszą formą promocji jest pisanie wartościowych artykułów – zadowoleni czytelnicy przekażą wiedzę o Tobie i Twojej stronie dalej.

To oczywiście nie wszystko, bo jak wiadomo, „diabeł tkwi w szczegółach”.
Gdyby to było takie proste, wszyscy zarabialiby na tym kokosy, a tak nie jest... Nie ma nic za darmo.

Moja propozycja NIE jest dla Ciebie jeśli:

- chcesz zarobić szybko, najlepiej od zaraz
- chcesz zarobić praktycznie nic nie robiąc

Jeśli jednak chcesz dzielić się z innymi swoją pasją, swoją wiedzą i doświadczeniami na dany temat. Jeśli chcesz się ciągle rozwijać i dokształcać w danym temacie, może nawet do momentu, gdy staniesz się ekspertem – to jest to coś dla Ciebie!

Czy jesteś gotowy dzielić się swoją pasją z innymi?

Czy jesteś zainteresowany zapewnieniem sobie dodatkowego a z czasem (2-5 lat) głównego źródła dochodu?

Czy jesteś w stanie pracować wytrwale i cierpliwie nad swoim własnym serwisem oraz nad sobą w początkowej fazie?

Czy jesteś gotów z czasem pracować coraz mniej i zarabiać coraz więcej aż do zapewnienia sobie przychodu pasywnego pokrywającego Twoje wydatki?


Jeśli tak, to musisz po prostu zacząć! Tylko tyle.
Najważniejsze to zacząć już teraz, z tym co masz. Ja straciłem ponad rok czasu, ciągle uważając, że wiem zbyt mało.

Najlepiej jest zacząć i uczyć się w trakcie!

Wielu o tym myśli, ale niewielu działa! Tylko ci, którzy działają, mają szansę na sukces.
Reszta będzie tylko mówić, że też tak mogą i na pustych słowach pozostaną.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zacząć budować swój własny biznes bez wychodzenia z domu (lub też z dowolnego miejsca na świecie) wejdź TERAZ na www.dochod-z-sieci.pl

Pomogę Ci zacząć, bo doskonale wiem jak ciężko jest na początku.

W razie pytań pisz – będę Ci odpowiadał.

Radości i niezależności
Daniel Janik

---

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz