wtorek, 5 lipca 2011

Zarabianie w internecie sposobem na własny biznes?

Zarabianie w internecie sposobem na własny biznes ?

Autorem artykułu jest J. O.Zarabianie w internecie to min. zarabianie przez uczestnictwo w różnych Programach Partnerskich, które dają właśnie taką możliwość każdemu. Istnieje wiele tego typu systemów, które przynoszą mniejszy czy większy dochód.

Uczestnicząc w wyżej wymienionych programach to możliwość zarabiania pieniędzy na wiele sposobów i wcale nie trzeba mieć własnej strony internetowej czy być webmasterem. Jest to tzw. dochód pasywny w którym uzyskujemy prowizję za polecanie, reklamowanie produktów i usług w ramach PP. Stawki prowizyjne są różne w zależności od Programu Partnerskiego.

Ten sposób zarabiania jest bardzo popularny w ostatnim czasie na terenie naszego kraju. Na zachodzie Programy Partnerskie istnieją od wielu lat. Programy zarabiania tego typu przeznaczone są praktycznie dla każdego. Dobry i poważny Program Partnerski to taki, który nie wiąże się z żadnymi kosztami na wejściu i nie ma żadnych ukrytych haczyków, które mają na celu wyciągnięcie pieniędzy. Dana firma tworząc taki program liczy na poważną współpracę, a nie na wpisowe.

Po zapisaniu się do PP otrzymujemy wszelkie pomocne materiały marketingowe, zazwyczaj w formie elektronicznej, które są nam pomocne w rozwijaniu tej metody zarabiania. Zazwyczaj otrzymujemy wygenerowanego linka partnerskiego, którym się posługujemy np. na forach internetowych, bloq-ach jak i zamieszczając np. ogłoszenia. Te wszystkie elementy pracują dla Ciebie. Mamy również pełną kontrole nad zamówieniami, które spływają dzięki naszym linkom. Panel administracyjny Programu Partnerskiego zawiera wszelkie statystyki. Ilość wejść, kiedy została zainicjowana akcja kupna/sprzedaży itd.

Nie przypadkowo zamieszczam ten artykuł mając na względzie co będzie potem. Jeśli "załapiemy" tzw. temat zarabiania i zobaczymy pierwsze prowizje wynikające z naszych działań, zaczniemy sobie zadawać pytanie - na ile poważne pieniądze można zarobić w sieci. Zaczniemy szukać możliwości, które przyniosą nam zdecydowanie większe dochody. Zaczniemy sobie zadawać pytania i szukać na nie odpowiedzi.

Większość z nas da sobie spokój poprzestając jedynie na dobrych chęciach i z czasem zapomni o tej formie zarabiania. Ale niektórzy zapewne pójdą tym tropem. Owszem będzie to wymagać znacznego zaangażowania i dużo wolnego czasu jak i odpowiedniej wiedzy, którą też możemy uzyskać w formie bezpłatnego kursu. Wystarczy trochę chęci i wolego czasu.

W którymś momencie naszego życia zaczniemy się zastanawiać również nad tworzeniem własnego biznesu w świecie realnym, ale nie koniecznie w realnym. Internet stał się medium, który ma nam pomóc w stworzeniu własnego biznesu. Możemy wrócić pamięcią do schematów, które już przerabialiśmy wcześniej, a co najważniejsze umiemy poruszać się w sieci i wiemy gdzie się "udać" aby w niej zaistnieć (Fora, Bloqi, Ogłoszenia, Mailing). Czyli wszystko to co nam będzie potrzebne i teraz.

Niektóre z Programów Partnerskich mają na tyle rozbudowany system zarabiania że oferują nam własne, gotowe (bezpłatne) aplikacje ze sklepem internetowym.

Czy to nie jest dobry pomysł na własny biznes?

Mając własny partnerski sklep internetowy z kosmetykami naturalnymi, mając minimum wiedzy na temat jak i gdzie poruszać się w sieci aby go zareklamować i uzyskać wymarzone pieniądze z prowizji oraz mając możliwość bezpłatnego szkolenia w postaci kursu online, nie zastanawiaj się więc długo i zacznij działać.

---

J. O. - Kopiowanie możliwe wstawiając własną stopkę jedynie po przystąpieniu do PP. W innym przypadku należy zachować stopkę bez zmian.

Program zarabiania Vivetia

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej formy zarabiania w internecie napisz emaila tworzymysiec(@)swiat-kobiety.eu w temacie "Własny Sklep" . Program dla osób powyżej 18 roku życia. Program wymaga podpisania
umowy.


Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

3 komentarze:

  1. Fajny i ciekawy blog do obejrzenia i poczytania w wolnej chwili :)

    OdpowiedzUsuń
  2. wszystkiego czego sie chciałem dowiedzieć jest na tym blogu dziekuje!    OdpowiedzUsuń