wtorek, 5 lipca 2011

Dlaczego warto działać w programach partnerskich?

Dlaczego warto działać w programach partnerskich?

Autorem artykułu jest Kamil TraczProgramy partnerskie to świetne rozwiązanie dla osób startujących w ebiznesie. Dlaczego tak napisałem? Otóż, dzięki działaniu w programach partnerskich będziesz musiał nauczyć się takich umiejętności jak copywriting, stawianie bloga, zrobienie squeeze page i nauczyć się obsługiwać narzędzia typu autoresponder.

Wszystkie te umiejętności pozwolą Ci zarabiać w ebiznesie.

Nie jest to takie straszne na jakie wygląda, ponieważ obecnie w internecie znajdziesz mnóstwo filmów wideo, które krok po kroku tłumaczą jak ugryźć dany temat. Sam dla osób zainteresowanych współpracą mam kilkanaście godzin filmów wideo, które pomagają zacząć marketing internetowy i co najważniejsze pomagają zacząć zarabiać w internecie.

Ten tekst miałbyć o tym dlaczego warto działać w programach partnerskich, a więc już tłumaczę:

Po pierwsze w programach partnerskich możesz zacząć działać nie inwestując złotówki pieniędzy. Możesz znaleźć jakiś kurs nauczyć się co masz robić i działać. Jedyną Twoją inwestycją jest czas, bo nie da się zrobić biznesu. Nie da się zarabiać pieniędzy nie inwestując pieniędzy albo czasu. Programy parternskie są biznesem bez ryzyka, w końcu nie musisz wydawać pieniędzy na start, więc nic nie ryzykujesz.

Drugi powód to to, że zamiast siedzieć 3-4 godziny przez telewizorem( i nic z tego nie mając) możesz zacząć generować dodatkowe źródła dochodu. Przeczytaj dziennie jedną lekcję kursu, a za 9 dni będziesz wiedział jak zarabiać w internecie, może nawet jak się zaangażujesz to 9 dnia będziesz miał pierwszą prowizję. Pomyśl pracujesz 9 dni i od teraz codziennie dostajesz z jednej strony internetowej 5zł. Takich stron możesz mieć tyle ile ich jesteś w stanie zrobić. Pieniędzy nigdy za wiele, więc warto działać w programach partnerskich żeby mieć ich więcej.

Trzeci powód jest najlepszy - im więcej się uczysz w temacie, im więcej wiesz tym więcej zarabiasz. Możesz się cały czas doszkalać i dzięki wprowadzaniu wiedzy, którą zdobyłeś zarabiasz coraz więcej.

Ja osobiście polecam programy parterskie każdemu kto chce zacząć biznes w internecie. Jeśli masz czas i chęci to umiejętności potrzebnych się nauczysz. Dzięki takiemu działaniu wygenerujesz sobie dodatkowy dochód, który w niedalekiej przyszłości stać się Twoim jedynym.

---

Więcej porad, informacji na temat działania w ebiznesie, marketingu internetowego znajdziesz na moim blogu: http://kamiltracz.pl


Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

3 komentarze:

 1. Rzeczywiscie programy partnerskie, to idealne
  rozwiazanie dla osób, które nie chcą inwestować pieniędzy w żaden biznes, tylko poświęcając swój czas zarobić dodatkowe pieniądze...

  Pozdrawiam,
  Łukasz > http://PraktykujEBiznes.blox.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Programy partnerskie to wcale nie jest taki prosty biznes. Najlepsze było stwierdzenie "Pomyśl pracujesz 9 dni i od teraz codziennie dostajesz z jednej strony internetowej 5zł. Takich stron możesz mieć tyle ile ich jesteś w stanie zrobić."

  Wydaje mi się że autorowi chodzi o ministrony skoro chce je produkować masowo. Google kosi ministrony dlatego nie są one wysoko w wyszukiwarkach co oznacza że trzeba je promować innymi sposobami które wymagają czasu i pieniędzy.

  Najkorzystniejszym wyborem jest biznes MLM jest to także program partnerski jednak bardziej rozbudowany ze szkoleniami i wsparciem.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń