wtorek, 5 lipca 2011

Programy Partnerskie, ile mogę zarobić?

Programy Partnerskie, ile mogę zarobić?

Autorem artykułu jest grafwayZ roku na rok coraz więcej towarów kupujemy korzystając z konkurencyjnej oferty sklepów internetowych. Sklepy te dzięki zapotrzebowaniu na mniejsze powierzchnie magazynowe, czy brak konieczności posiadania własnej siedziby, mogą nam zaoferować produkty po znacznie niższej cenie niż ma to miejsce w sklepach stacjonarnych.

Jak podaje serwis eGospodarka przeprowadzone w 2010 roku badania NetTrack wykazały, że wśród Polaków, którzy ukończyli 15 rok życia ponad 50 % korzysta z Internetu. Według różnych źródeł w Polsce działa od 10 do 20 tys. sklepów internetowych oraz wiele firm usługowych, które mogą nam zaoferować solidny zarobek bez wychodzenia z domu. W jaki sposób?

Każdy kto ma ciekawy tematycznie serwis internetowy o unikalnej treści, może dołączyć do jednego z wielu programów partnerskich, oferując produkty oraz usługi róznorodnych firm w formie reklam wyświetlanych na swojej stronie. Najciekawsze PP oferują m.in. Allegro, Bankier, Złote Myśli, Grafway, Net Art oraz AdSense. Oferty te dotyczą produktów oraz usług z bardzo wielu dziedzin od finansów po ebooki, czy nawet kartki okolicznościowe. Serwisy te proponują prowizję płaconą w procentach od sprzedaży produktów lub usług, w formie z góry ustalonej stawki za dany produkt lub też za kliknięcia przekierowujące z twojej witryny.


Jakie korzyści możesz osiągnąć robiąc coś co lubisz?

Załóżmy, że jesteś właścicielem forum lub blogu, którego główną tematyką są porady na tematy związane ze ślubami. Jednocześnie twój serwis jest bardzo popularny wśród osób, które myślą o organizacji swojego wymarzonego wesela. Liczba odwiedzin serwisu to kilkaset, a nawet kilkudziesięciu tysięcy wejść miesięcznie.
Umieszczając na stronie ładny banner oferujący produkty powiązany tematycznie z serwisem, masz znacznie większą szansę, że użytkownik twojej strony kliknie w banner, niż właściciel strony z przypadkową rekamą.

Jeżeli poprawnie zarejestrowałeś się w systemie partnerskim, wówczas każde przekierowanie z twojej strony na stronę Partnera, które zakończy się kupnem oferowanych na niej produktów będzie dla ciebie zarobkiem.

Jeżeli program partnerski oferuje 10 % kwoty od sprzedaży, masz realną okazję zarabiania prawdziwych, niekiedy bardzo dużych pieniędzy. Jeżeli średnia ilość zamówień wyniesie 300 zł, od każdego zamówienia otrzymasz 30 zł. Przy 10 zamówieniach będzie to kwota 300 zł przy 100 zamówieniach 3000 zł...
Jak wysoka będzie to kwota zależy zarówno od oferty sklepu, konkurencyjności cen oraz twojej pracy i determinacji jaką włożysz w promocję partnera.

Jest to naprawdę uczciwa i coraz bardziej popularna forma zarobków, czy zdecydujesz się na jakiś program partnerski, zależy od ciebie, ale posiadając wartościową stronę, błedem było by nie skorzystanie na tym.

Portfel

---

Program partnerski oferowany przez sklep internetowy Grafway to 10 % zarobków od sprzedaży dla Ciebie. Brak ograniczeń w wysokości zarobków.


Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

1 komentarz: