wtorek, 30 listopada 2010

Wiedza podstawą sukcesu

Wiedza podstawą sukcesu


Autorem artykułu jest Marek Kopecki
W dzisiejszych czasach internet daje niesamowite mozliwości zarabiania pieniędzy. Bardzo wiele osób wykorzystuje te walory sieci zarabiając naprawde dużą kasę. Dla niektorych jest to już podstawowe zródło utrzymania.

Podstawą sukcesu jest jednak odpowiednia wiedza którą trzeba posiadać aby osiągnąć tak upragnioną przez każdego z nas niezależność finansową. Wśród wielu ofert zarabiania pieniędzy w internecie jest mnóstwo propozycji w których niewiele mozna osiągnąć. Mam tu na mysli klikanie w banery, róznego rodzaje łańcuszki czy czytanie płatnych maili. Ten sposób zarabiania może szybko zniechęcić do szukania pieniedzy w sieci.


Kolejnym problemem który trapi wiekszość ludzii to traktowanie programów partnerskich i systemów MLM jako jakieś piramidy finansowe. A jak jest w życiu codziennym? Wystarczy przyjrzeć się bankom, sieciom supermarketów czy innym korporacjom. Ile zarabia tam prezes, ile dyrektor a ile ktoś na najnizszym szczeblu owej piramidy, czyli przeciętny pracownik. Wiekszość z nas codzień bierze udzial w jakiś piramidach finansowych nawet nie zdając sobie z tego sprawy.


Płacimy za system emerytalny, dobrowolnie oddajemy pieniądze na kupony totolotka, przykładów mozna by mnozyć. Czy przeciętny pracownik korporacji ma szanse zarabiać tyle co prezes? odpowiedz sobie sam. W programach partnerskich czy marketingach wielopoziomowych jest to mozliwe. Tu wystarczy wytrwałość i odpowiednia wiedza aby zacząc zarabiać więcej niz osoba która jest nad Tobą czyli Twój lider.


Przy wyborze firmy z ktorą chcialbys wspólpracowac warto zorientowac się czy proponuje ona szkolenie ktore pomaga w rozpoczeciu wspólpracy. Warto również samemu poszukać odpowiedniego kursu który pozwoli poszerzyc swoją wiedze na temat marketingu sieciowego. Mozna poszukac odpowiedniej literatury, chociazby w formie e-booków. Jest mnostwo wydawnictw ktore zajmuja sie tylko tematyką marketingu. Wystarczy dobrze sie rozejrzec za tego typu publikacjami.


Najlepszym rodzajem programów partnerskich są takie, które nie dość ze oferują darmowe szkolenie udostępniają narzędzia dzięki którym mozna szybciej i łatwiej rozpocząć działanie w firmie to jeszcze zapewniają np. 14-dniowy okres próbny w którym mozna zapoznac się z narzędziami i produktami na ktorych będziesz zarabiał.


W tym biznesie wiedza i wytrwałość jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. A jak do tego znajdziesz naprawdę dobry program partnerski to profity przyjdą bardzo szybko.
Marek Kopecki


---

FINANCIAL FREEDOMArtykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz