wtorek, 30 listopada 2010

Program partnerski Złote Myśli.pl

Program partnerski Złote Myśli.pl


Autorem artykułu jest Krzysztof Jachimowicz
Jeśli chcesz zacząć zarabiać, jeśli jesteś gotowy na udział w poważnym e-biznesie, jeśli chcesz stworzyć dla siebie nowe źródło dochodu, jeśli lubisz wyzwania to ten program partnerski jest wlaśnie dla Ciebie, bo PP Złote Myśli oferuje swoim partnerom do 40 % zysku oraz liczne ciekawe promocje.

Sposoby zarabiania w Złotym Programie Partnerskim


W z Złotym Programie Partnerskim istnieją dwa skuteczne metody zarabiania pieniędzy:


- polecasz ebooki internautom odwiedzającym Twoje strony www. Twój zysk to 25% prowizji bezpośredniej plus 15% prowizji pośredniej. A więc razem mamy do 40 % zysku. I co ważne, żeby to zdobyć, nie musimy mieć praktycznie żadnego doświadczenia.


- zapraszasz innych do współpracy i jak to bywa w większości tego typu programów budujesz swoją drużynę Partnerów. Twój zysk to 10-20% od zysków Twojego zespołu.


Co bardzo ważne w swoich rękach masz mocne argumenty i świetne produkty, by przekonać internautów do zaintersowania ofertą Wydawnictwa Złotych Myśli.


Co to jest program partnerski i jak możesz na tym skorzystać?


Przez długi czas określenie program partnerski kojarzyło się z klikaniem w banery, odbieraniem maili, oglądaniem reklam, wysyłaniem spamu, a przede wszystkim marnym zarobkiem. Jednak prawdziwy marketing partnerski to coś zupełnie innego. To biznes oparty na wspólnej korzyści sprzedawcy i partnera. Zazwyczaj wygrywa ten program, który daje więcej swoim partnerom. Na Zachodzie programy partnerskie to ogromy rynek, w dodatku rozwijający się w błyskawicznym tempie.


Zasada działania programów partnerskich jest bardzo prosta - partnerzy polecają konkretne, sprawdzone oraz wartościowe produkty i otrzymują prowizję od każdej sprzedaży.


Jako partner Złotych Myśli otrzymasz swój unikalny link partnerski, do którego kierujesz potencjalnych klientów...a sprzedawca wynagradza Cię za ich zakupy. Jest to naprawdę bardzo proste a PP Złote Myśli pokaże Ci jak dokładnie i skutecznie polecać.


Troche historii


Pomysł założenia Wydawnictwa oferującego prawie nieznany wówczas na polskim rynku produkt - ebooki - i opartego na programie partnerskiem narodził się w 2003 roku. Po kilku miesiącach prac koncepcyjnych i programistycznych 15 marca 2004 roku pojawiły się w sieci Złote Myśli. Jeszcze tego samego dnia miała miejsce pierwsza sprzedaż i została naliczona pierwsza prowizja. Od tego momentu prowizje są naliczane przez cały czas.


Czy każdy może zostać partnerem?


Niestety nie. Partnerem może zostać osoba mająca miejsce zameldowania na terytorium RP, które ukończyły co najmniej 16 lat i rozliczają się w Polsce z podatków oraz firmy mające siedzibę na terytorium RP i rozliczające się w Polsce z podatków.


Jesli chodzi o 1 pkt to możesz namówić do zarejestrowania się w Złotym Programie Partnerskim i podpisania umowy swojego rodzica lub opiekuna.


---

Pracuj kreatywnie i zarabiaj z sukcesem prawdziwe pieniądze w Złotym Programie Partnerskim!Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz