wtorek, 30 listopada 2010

Mapa Zdrowia - naturalny program partnerski

Mapa Zdrowia - naturalny program partnerski


Autorem artykułu jest Dr Grand
Zarabiać w internecie można niemal na wszystkim, oczywiście są mniej lub bardziej lukratywne dziedziny. Według czołowych marketerów, drugą najbardziej dochodową niszą w internecie, zaraz po finansach, jest medycyna naturalna tzw. mapa zdrowia. Jeśli zastanawiasz się dlaczego...

...odpowiedź jest prosta - pieniądze i zdrowie to 2 najważniejsze rzeczy w życiu każdego człowieka.


Ale dlaczego medycyna naturalna?


Jej istota opiera się na samodzielnym leczeniu domowym, co dla wielu ludzi jest wymarzonym modelem terapeutycznym - brak krępującego kontaktu z nieznajomą osobą, której trzeba opowiedzieć o swoich problemach zdrowotnych.


W dobie internetu, świadomi i skrępowani ludzie edukują się w sieci, następnie podejmują leczenie w domu oparte na sprawdzonych medykamentach naturalnych. Udana terapia jest dodatkowo wielkim powodem do dumy...i do ciekawej rozmowy.


Inną kwestią jest zaufanie do współczesnej medycyny akademickiej. Wielkie koncerny farmaceutyczne lobbują nawet nie sprawdzone specyfiki, licząc na zyski i nie licząc strat wśród ludzi - doskonałym przykładem jest szczepionka na świńską grypę i wzorowa postawa minister zdrowia Ewy Kopacz, która nie uległa naciskom i teraz zbiera nagrody.


Jednak mimo tego pozytywnego przypadku, ludzie nie wierzą w obecną medycynę - szczepionka nie przeszła...ale ile leków, szkodliwych mniej lub bardziej, już mogło wejść na rynek??? Ludzie są tego świadomi i szukają alternatyw w naturze, wracają do genezy co jest jak najbardziej słuszne.


Dlatego pobyt na prestiżowe produkty naturalne w internecie jest bardzo wysoki - schorowani internauci szukają sprawdzonych rozwiązań, które przyniosą im ulgę. Cały proces ma być jak najprostszy - klik > zamówione > kilka dni > odebrane > rozpoczęte leczenie. Bez dzwonienia i umawiania się na wizytę, bez kontaktu, bez tłumaczeń.


W polskim internecie bardzo popularny jest program partnerski Mapa Zdrowia, który oferuje sprawdzone preparaty roślinne na najpopularniejsze schorzenia:


- ostropest (oczyszczanie wątroby i organizmu),


- gynostemma (stymulowanie pracy całego organizmu),


- himplasia (leczenie prostaty),


- cystone (leczenie kamicy),


- triphala (leczenie układu pokarmowego),


- HLC (leczenie łysienia),


- błonnik witalny (leczenie układu pokarmowego),


- zestaw zdrowe stawy 1 - Hakorośl rozesłana + Biszofit minerały,


- zestaw zdrowe stawy 2 - Rumalaya forte + Rumalaya żel,


- zestaw niski cholesterol 1 - Błonnik witalny + Gynostemma,


- zestaw niski cholesterol 2 - Błonnik witalny + Abana,


Prowizja od każdego produktu nie ma jednej procentowej stawki i jest określona w tabeli prowizji po zalogowaniu. Drugim źródłem dochodu z Mapy Zdrowia jest 10% z zarobku partnerów przez nas poleconych.


Mapa Zdrowia udostępnia partnerom wiele narzędzi marketingowych: oddzielne stronki do każdego produktu, zestaw ebooków do marketingu wirusowego, system trackingowy.


Jak widać, oferta ma szerokie spektrum docelowe, jest wielu potencjalnych klientów, czyli jest dużo miejsca dla partnerów - każdy może tu zarabiać. Nie wykorzystanie dochodu z PP Mapa Zdrowia jest grzechem :)


---

Więcej: Ebiznes Partnerski - Mapa ZdrowiaArtykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz