piątek, 8 marca 2013

Program partnerski jako sposób na biznes

Program partnerski jako sposób na biznes

Autorem artykułu jest Marcin Gurtowski


Od jakiegoś już czasu zastanawiało mnie, jak w łatwy i prosty sposób można zarabiać przez Internet. Nie mam jakiegoś specjalnego doświadczenia ani wyjątkowej umiejętności w sferze komputerów i Internetu. To, co mnie cechuje, to wytrwałość i odwaga w podejmowaniu działania.

Jest to przydatne, jeśli nie stawia się przed sobą sztucznych barier, które nas ograniczają. Jeżeli bym stwierdził, że nie nadaję się do tego, nigdy nie zarobię w Internecie żadnych pieniędzy, to po prostu by tak było. Jednak na szczęście wiem, że jedyne ograniczenia jakie najczęściej są, powstają właśnie w naszych głowach. Jeżeli już tak się stanie, pierwszym, co należy zrobić, to pokonać siebie samego.

Internet to niewątpliwie gigantyczne pole, na którym zakopane jest mnóstwo pieniędzy. Stosunkowo niedawno zaczął istnieć, dziś już mało kto wyobraża sobie funkcjonowanie bez niego. Sam Internet służy dziś wielu celom, między innymi do nauki i pracy, nawiązywania nowych znajomości, poszerzania horyzontów, do zabawy. Jakie by nie było jego zastosowanie, Internet zrzesza dziś ogromną liczbę użytkowników, którzy obecnie stanowią ponad 2 miliardy ludzi z całego świata. Każdego dnia wysyłane jest około 300 miliardów wiadomości e-mail. Te liczby z pewnością są imponujące, budzą respekt tym bardziej, że nieustannie rosną.

Tak się składa, że żyjemy w erze informacyjnej; charakteryzuje się ona tym, że to informacja jest towarem. Nie ma też wątpliwości co do roli Internetu w tym wszystkim. Jest najskuteczniejszym narzędziem do przesyłania informacji w każdej z możliwych form, nie tylko jako plik tekstowy, lecz też obrazy, pliki audio i wideo oraz konferencje i wideokonferencje. W jednej chwili informacja może dotrzeć do tysięcy, a nawet milionów ludzi na całym świecie. To czyni go wyjątkowym, bo jest dostępny dla każdego, a co za tym idzie, wszystkie korzyści też są dostępne dla każdego. Tak, właśnie dla każdego, dla Ciebie również, bo i Ty możesz korzystać ze wszystkich możliwości.

Zarabianie przez internet, szczególnie dla osoby, która nie ma większego pojęcia na temat informatyki, może wydać się na początku czarną magią. Tak było i ze mną, nie wiedziałem jak to ugryźć. Oczywiście wiedziałem, że można założyć sklep internetowy i na nim zarabiać, lecz jest to wydatek przynajmniej 10 tys. złotych i wtedy dopiero wszystko się zaczyna. Należy podpisać kontrakty z hurtownikami, których towar będziemy mieli zamiar sprzedawać. No i co najważniejsze, trzeba dotrzeć do grupy docelowej, bo ktoś o naszym sklepie musi się dowiedzieć, by kupił od nas towar, a my byśmy mogli zarobić. Więc na wstępie trzeba zainwestować pieniądze, może nie kolosalnie duże, ale zawsze, do tego nie ma żadnej gwarancji, że e-sklep nam wypali i będzie przynosił zyski. Oczywiście, przedstawiłem proces powstawania sklepu w Internecie w bardzo dużym streszczeniu i jeżeli masz zamiar się tym zająć, niezbędnie musisz poszukać dodatkowych informacji. Były mi też znane inne sposoby zarabiania w Internecie np. popularne serwisy internetowe, gdzie zyski będą pochodziły z reklam. W tym przypadku będzie trzeba wymyślić i stworzyć portal, który zyska ogromną popularność, oczywiście również wiąże się to z odpowiednimi inwestycjami. Jest to jak najbardziej możliwe, wystarczy przyjrzeć się przypadkowi Marka Zuckerberga, który stworzył portal społecznościowy skupiający w tym momencie około miliard użytkowników. Popularne serwisy w Internecie cały czas powstają i wciąż będą powstawały, kto wie, może i Ty również taki stworzysz.

Metody na zarabianie w Internecie mogą wydawać się trudne lub nieosiągalne z wielu przyczyn, dlatego też szukałem dalej możliwości, która będzie prosta, nie będzie potrzebny duży wkład finansowy i można będzie czerpać korzyści bez większej znajomości komputera czy Internetu. Taki sposób w sam raz na początek, absolutnie dla każdego kto tylko ma chęci działać, ale nie absorbuje mu całego czasu. Sposób taki jest, niemal idealny dla każdego, kto ma zamiar zacząć swoją przygodę z e-biznesem. Jednak uprzedzam, że nie jest to jakiś „magiczny strzał”, dzięki któremu od razu można stać się milionerem bez zapłacenia ceny z góry i włożenia w to pracy. Takie sposoby po prostu nie istnieją i ten opisany przeze mnie wymaga zaangażowania i włożenia pracy. Bez wątpienia to działa, o ile jednak wykona się bezwzględnie wszystkie elementy traktując to jako przepis. I tak, jak przy pieczeniu należy wykonać wszystko, co jest w przepisie, by ciasto się udało, tak i tu nie można żadnego punktu zlekceważyć, aby osiągnąć oczekiwane rezultaty.

Programy partnerskie są rozwiązaniem dla osoby, która chce sobie po prostu dorobić do pensji albo nawet stworzyć w ten sposób dochód, z którego można żyć. Tak więc jeżeli chcesz dorobić miesięcznie kilkaset złotych lub masz ambicje, by stworzyć sobie dochód, który zaspokoi Twoje potrzeby, to program partnerski jest dla Ciebie. Nie musisz posiadać szczególnych uzdolnień, ponadprzeciętnej wiedzy czy umiejętności, ale za to potrzebne będą Twoje chęci, jasno określony cel oraz wytrwałość w dążeniu do celu. Twój los leży w Twoich rękach i tylko Ty jesteś osobą, która może podjąć za Ciebie decyzje, nikt inny. Liczę, że wykorzystasz praktycznie powszechnie dostępną wiedzę i zaczniesz zarabiać w internecie na programach partnerskich duże pieniądze, tego Ci z całego serca życzę.

--- Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

1 komentarz: