piątek, 8 marca 2013

Schudnij… a Ci zapłacą - czym jest 7 minutowy trening?

Schudnij… a Ci zapłacą - czym jest 7 minutowy trening?

Autorem artykułu jest Klaudia Broniek


Brzmi niewiarygodnie, a jednak to prawda… Pomyślisz pewnie: „O co chodzi”? „Płacą za chudnięcie”? „I czy trening w 7 minut jest możliwy”… A no tak…:)
Czy słyszałeś kiedykolwiek o innowacyjnym 7 minutowym treningu? Jeśli nie, to czytaj dalej, a najdziesz odpowiedź na powyższe pytania.

Czym jest 7 minutowy trening?

Ten unikalny i innowacyjny system ćwiczeń i utraty wagi jest „dzieckiem” Joela Theriena i współzałożyciela Chrisa Reida.

System nazwano „7 Minut Workout” (7 minutowy trening) i spowodował on ogromny przełom w branży fitness i odchudzania.

Sam trening jest łatwy i przyjemny i wymaga od Ciebie JEDYNIE 7 minut treningu dziennie 3 razy w tygodniu. Już samo w sobie jest to niezwykłe, a fakt, że trening naprawdę działa, czyni go tym bardziej nieprawdopodobnym.

Zarówno Joel i Chris korzystali z tego systemu w ciągu ponad ostatnich 20 lat. Nadmieniam, że obaj byli sportowcami światowej klasy:

Joel Therien – odniósł wiele sukcesów jako kulturysta w konkurencji światowej,Chris Reid – zdobył mistrzostwo świata w TaeKwon-Do w 2004 roku.

Program ten był przez wiele lat testowany i sprawdzany i wykazał wymierne rezultaty. W branży fitness wywołało to spore zamieszanie (a nawet bunt), a dotychczasowy styl i metody oraz ich skuteczność – podważone. Sama branża została więc ukazana w zupełnie innym świetle…

Głównym celem 7 minutowego treningu jest osiągnięcie jak najbardziej optymalnego zdrowia, które – jak wiemy – ma ogromne znaczenie dla każdego z nas, a cały system został stworzony tak, aby skutecznie pomóc w walce z otyłością i zmienić złe nawyki stylu życia.

Dzięki temu niezwykle ekscytującemu programowi, praktycznie każdy może stać się JESZCZE LEPSZYM NIŻ JEST :) Z pewnością każdy może wygospodarować te 7 minut w ciągu dnia na krótki zestaw ćwiczeń, które zwiększą siłę i wytrzymałość. Tym razem oklepane wymówki typu „nie mam czasu” lub „nie znoszę ćwiczeń”, się nie sprawdzą i wierzcie mi lub nie, ale jak tylko rozpoczniecie 7 minutowy trening, pokochacie go i nie będziecie się mogli doczekać kolejnych ćwiczeń :)

Dla kogo jest ten program?

Odpowiedź jest prosta: dla każdego… czyli:

- dla osób ze wszystkich grup wiekowych,

- dla osób o różnej sylwetce i rozmiarze,

- dla osób o każdym poziomie sprawności (początkujący, średnio zaawansowani, zaawansowani),

- dla osób o różnym stanie zdrowia i z różnymi dolegliwościami.

ZALETY 7 MINUTOWEGO TRENINGU:

- prosty i efektywny program,

- bardzo przystępne koszty,

- profesjonalne wsparcie,fenomenalne szkolenia,

- nieustanna motywacja i zainteresowanie własnym zdrowiem i osiągnięciem osobistego sukcesu.

7 minutowy trening obiecuje nie tylko utratę wagi i poprawę sprawności fizycznej, ALE także gwarantuje zwiększenie Twojej elastyczności, witalności, radości i wpłynie pozytywnie na samopoczucie oraz spełnienie. W końcu będziesz WYGLĄDAĆ i CZUĆ SIĘ LEPIEJ.

Ponadto, 7 minutowy trening, stworzony przez Joela, udowadnia, dlaczego krótki czas trwania ćwiczeń zwiększa chęć do treningu. Joel rozwinął dwa biznesy, które odniosły potężny sukces w dziedziniemarketingu sieciowego: GVO i konferencje GVO i ma zamiar uruchomić 7 minutowy trening jako możliwość stworzenia biznesu domowego, dającego ogromne możliwości zarobkowe w wielomilionowej niszy marketingowej, jaką jest odchudzanie i fitness.

Program jest niezwykle innowacyjny i daje możliwość nie tylko osiągnięcia lepszego zdrowia, sylwetki i samopoczucia, ale także zwiększenia swoich dochodów.

Pozdrawiam serdecznie,

---

Klaudia Broniek

http://klaudiabroniek.com/2013/01/08/schudnij-a-ci-zaplaca/

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

1 komentarz: