piątek, 21 października 2011

2 + 2 = 5? To możliwe. Aby zarobić w internecie potrzeba naprawdę niewiele starań

2 + 2 = 5? To możliwe. Aby zarobić w internecie potrzeba naprawdę niewiele starań

Autorem artykułu jest Maciej PrzychodzeńMam bardzo konkretny sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Wystarczy, że działanie przez kilkanaście minut dziennie i można liczyć na realne zarobki.Za chwilę przedstawię Ci plan działania, dzięki któremu zarabiam przez internet:

- na początku należy dokonać rejestracji w programi partnerskim (link do PP podaję poniżej w stopce, nie w reklamie)

- tutaj będziemy mieć do czynienia z niebywałą relacją, której nie mogę nazwać inaczej niż synergią - w skrócie telegraficznym 2 + 2 = 5. Chodzi bowiem o to, że osoba rejestrująca się w programie dostaje od PP 10 zł już na sam początek - nawet nie podejmując żadnych działań! Co więcej, osoba, która poleciła program dostaje 5 zł za samo polecenie. <- nie potrafię zrozumieć dlaczego PP tak ochoczo rozdaje pieniądze, ale... to działa ;)

- po logowaniu otrzymujesz własny link partnerski

- szczerze powiedziawszy, nie trzeba nawet polecać samych produktów programu (chociaż można) - wystarczy polecać sam program. Wtedy zarabia się 5 zł za każdego poleconego + do 15 % prowizji jeśli zakupi usługi Uti (ale nie musi)

- w tym wypadku Twój polecony również dostaje 10 zł na start


W jaki sposób można zacząć działać:

1. Należy pamiętać aby polecać zawsze korzystając ze swojego linka partnerskiego

2. Masz własną stronę www/blog/forum – wystarczy umieścić baner z gotowych materiałów dostępnych w serwisie

3. Korzystasz z facebook/NK/grona lub innego portalu społecznościowego – wystaczy wysyłać komunikat o możliwości zarobku itp.

4. Masz gg lub inny komunikator – można umieścić swój link partnerski w opisie;

Wystarczy, że zarejestrujesz się w Programie Partnerskim - to nic nie kosztuje i nie pociąga za sobą żadnych zobowiązań.


Sam program partnerski Uti polega na polecaniu produktów typu domeny, serwery itp. Mimo wszystko, nie zrażaj się do tego. Z praktycznego punktu widzenia wygląda to tak, że wcale takowych produktów nie trzeba polecać. Wystarczy, że będziesz polecać sam program partnerski Uti i już możesz liczyć na 5 zł za osobę! Jeśli oczywiście jesteś webmasterem lub interesujesz się tego typu produktami - tym lepiej dla Ciebie. Wtedy możesz liczyć na prowizję rzędu 15% za polecony produkt.

Ten program partnerski rozrasta się z prędkością wirusa i wystarczy minimum zaangażowania aby zarobić.


Pozdrawiam i życzę wysokich zarobków ;)

Maciek Przychodzeń

---

Źródło: http://biznes-w-domu.blogspot.com/

Uti.pl <- omawiany program partnerski Uti


Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

1 komentarz: