niedziela, 18 lipca 2010

Zarabianie przez Internet

Czym jest zarabianie przez Internet? Jak zdefiniować pojęcie zarabiania w Internecie?

Zarabianie przez Internet, to zarabianie pieniędzy wyłącznie z wykorzystaniem komputera i Internetu, bez wychodzenia z domu.

Nie chodzi tu o tak zwaną telepracę, gdzie jest się normalnym pracownikiem biurowym, tylko, że zamiast w biurze, pracuje się w domu. W telepracy trzeba wykonywać polecenia szefa i pensja zazwyczaj jest stała. W prawdziwym zarabianiu przez Internet robimy co i kiedy chcemy, a zarobki uzależnione są od naszego zaangażowania.

Nie chodzi tu także o różnego rodzaju bzdurne pomysły jak piramidy finansowe, czytanie emaili z reklamami, surfbary. Piramidy finansowe, to oszustwo polegające na wyciąganiu pieniędzy od naiwnych ludzi. A czytanie emaili, czy oglądanie reklam umożliwia zarobienie np. 5 złotych na miesiąc, więc to totalna strata czasu.

Prawdziwe zarabianie przez Internet polega głównie na promocji i sprzedaży produktów i usług innych firm w ramach programów partnerskich i na sprzedaży powierzchni reklamowych na posiadanych przez siebie witrynach internetowych. Przypomina to bardziej własny biznes, niż tradycyjną pracę. Zarobki zależą od ilości włożonej pracy, umiejętności czy szczęścia.

W kolejnych wpisach na tym blogu, podzielę się swoją wiedzą na temat zarabiania przez Internet, czym zajmuję się od wielu lat. Nauczę jak założyć swoją stronę lub bloga, jak te witryny promować i jak dzięki nim zarobić. Przedstawię najlepsze programy partnerskie, dzięki którym można zarabiać przy pomocy Internetu. Polecę wartościowe książki i ebooki oraz nauczę zarządzania finansami za pośrednictwem Internetu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz