piątek, 14 grudnia 2012

Zarabianie przez internet - proste i skuteczne sposoby!

Zarabianie przez internet - proste i skuteczne sposoby!

Autorem artykułu jest Katarzyna Bieńkowska


Z każdym miesiącem rośnie liczba osób korzystających z internetu, będącym źródłem wiedzy i szybkiej informacji. Ponieważ czytasz ten artykuł, to wiem, że jesteś aktywnym jego użytkownikiem. Ale czy wiesz, że są tacy ludzie, dla których internet jest przede wszystkim źródłem dochodu?

Internet stwarza nieograniczone możliwości zarabiania pieniędzy, poprzez dotarcie do ogromnej liczby ludzi! Tutaj nie ma świąt, dni wolnych od pracy. Działa 24 godziny na dobę, przez cały rok!

Zdajesz sobie sprawę, że wielu ludzi zarabia bardzo duże pieniądze, właśnie przez internet. I to niekoniecznie prowadząc sklepy online. Ty również możesz dołączyć do tego grona i uzyskać, tak pożądaną niezależność finansową. I co najważniejsze! Nie musisz znać się na programowaniu, tworzeniu stron www! Wystarczy podstawowa wiedza na temat internetu.

Tylko od Ciebie zależy sukces w prowadzonym biznesie, ponieważ tylko Ty decydujesz o tym, ile czasu poświęcisz na swoją działalność. Jeżeli chcesz być swoim szefem - dowiedz się więcej z poniższego artykułu.

Co to jest program partnerski?

Program partnerski jest to system, za pomocą którego osoby, tzw. Partnerzy zarabiają na promowaniu określonych produktów przez internet. Najbardziej szanowane i godne zaufania firmy, które organizują takie działania, podpisują umowy (zwykle drogą online) z uczestnikiem, wyposażając go w różnego rodzaju elementy promocji. Są to zwykle linki sprzedażowe, banery, artykuły i tym podobne materiały promocyjne, które można wykorzystać na swoich stronach internetowych, blogach lub forach.

Każdy z uczestników otrzymuje określoną prowizję za sprzedane produkty, za jego pośrednictwem. Bo tak naprawdę, to nie Ty sprzedajesz, ale udostępniasz swoją powierzchnię reklamową. Oczywiście w różnych firmach, różnie to wygląda. Im więcej zostanie sprzedane za naszym pośrednictwem, tym większą możemy wygenerować prowizję. Nie ma sensu tutaj wyliczać, jak duże mogą to być zarobki, ponieważ wszystko zależy, tylko i wyłącznie, od naszego zaangażowania. Są internauci, którzy otrzymują prowizję sięgającą grubo powyżej średniej krajowej, ale i tacy, którzy nic nie robią i nie generują żadnych dochodów.

W każdej działalności gospodarczej (jak i również w życiu), głównym czynnikiem mającym wpływ na odniesienie sukcesu jesteśmy my sami! To wyłącznie od tego co myślimy, jak działamy i od wiary w sukces zależy to, co osiągniemy. Jeżeli podświadomie nie wierzymy w to, że damy radę - nie ma sensu czegokolwiek zaczynać.

Dlaczego są ludzie, którzy zaczynając od zera, jakikolwiek biznes, odnoszą sukcesy? Ponieważ, oprócz posiadanej wiedzy, mają TO COŚ. Wiarę, że odniosą sukces! Ty również możesz być taką osobą, po prostu uwierz i zacznij działać. Nie odkładaj na jutro, bo nigdy nie zaczniesz! Zrób pierwszy krok, potem kolejny i bądź konsekwentny w działaniu. Uwierz w to, że Ty również możesz to zrobić!

Zwróciłeś lub zwróciłaś uwagę na to, że dużo razy używam słowa "wiara". Dlaczego? Bo większość idei, projektów na początku rodzi się w umyśle. Poprzez działanie i wiarę w sukces następuje materializacja projektu. Nie można dotrzeć do celu, nie mając nie tylko planu, jak również wyobrażenia o tym celu. Dopiero wówczas, gdy uświadomimy sobie, gdzie chcemy dotrzeć, zaczynamy o tym myśleć, wyobrażać sobie jak to będzie, gdy już tam będziemy. Później dopiero następuje cały proces - określone działanie, aby ten cel zrealizować i mocna wiara, że wbrew przeciwnościom go osiągniemy! Poczytaj o sportowcach, którzy osiągnęli duże sukcesy! Tak, trening ma ogromne znaczenie, ale gdyby nie widzieli siebie, jak zwyciężają, nigdy by nie osiągnęli tego, co mają teraz.

Programy partnerskie są pewnego rodzaju wyzwaniem dla tych. co pragną robić coś dla siebie i zacząć tworzyć swój biznes. Jeżeli jesteś, chociaż w pewnej części przekonany/przekonana, że chcesz spróbować, zacznij działać. Nie musisz angażować żadnych środków finansowych, aby rozpocząć współpracę! Nie są to "żadne mlm-y", w których będziesz biegała lub biegał i sprzedawał ludziom produkty! Nie. To ludzie znajdą Ciebie sami!

Start w PP

Poniżej przedstawię pokrótce dwa rodzaje programów partnerskich, które możesz wybrać, w zależności od Twojego potencjału. W internecie istnieje wiele różnych i wystarczy tylko przejrzeć, i wybrać odpowiedni dla siebie.

Program partnerski finansowy

Najbardziej popularnymi programami partnerskimi są te, których organizatorem jest instytucja finansowa. W tym przypadku dużą rolę odgrywa system prowizyjny, ponieważ jest najwyższy. Jak to wygląda w praktyce? Opiszę to pokrótce, opierając się na przykładzie jednego organizatora. W większości wypadków działają oni podobnie.

W tym przypadku wystarczy się zarejestrować i już się zarabia, ponieważ na starcie otrzymacie Państwo bonus w wysokości kilkudziesięciu złotych. Jeżeli zgłoszenie od klienta zostanie zarejestrowane jako zaakceptowane - spełniające wymogi regulaminu - Partner otrzymuje pieniądze od razy na swoje konto partnerskie.

W większości tego rodzaju PP na bieżąco możesz kontrolować swoje zyski, ponieważ wszystkie akcje są raportowane na bieżąco.

Jednocześnie zakładasz własną stronę docelową, przyporządkowaną do Twojego konta partnerskiego. Praktycznie nic nie musisz robić, poza promowaniem własnej strony! Możesz to robić w różny sposób, umieszczając swój adres, wszędzie tam gdzie uznasz to za potrzebne (pamiętaj jedynie, nie spamuj!): blogi, fora, w stópce email, itp. Do promocji strony, jeżeli posiadasz bloga lub stronę internetową możesz wykorzystywać bardzo często różnego rodzaju banery, krótkie teksty z linkami, widgety a nawet porównywarki. To wszystko udostępnia Tobie, w większości wypadków dany portal. Wystarczy wybrać i zastosować.

Jak już wspomniałam, nie warto robić symulacji, ile można zarobić. Zgadzam się, że jest to ważne i jednocześnie jest głównym wyznacznikiem podejmowanej działalności. Na początku jednak, należy, tylko i wyłącznie skupić się na promowaniu własnej strony z produktem! Stopniowo i sukcesywnie, będzie się zmieniał stan naszego konta. Wówczas można podjąć inne środki promocji, np. płatne reklamy.

Program partnerski ebook

Ebooki cieszą się wzrastającą popularnością, ze względu na formę (PDF) i cenę produktu. Oczywiście dla pewnych osób, żaden ebook nie zastąpi papierowej książki. Dla tych natomiast, którzy lubią czytać na komputerze i cenią sobie taką formę, jest to znakomita sposobność do zapoznania się z wieloma interesującymi pozycjami. Tym bardziej, że tytułów ebooków z każdym miesiącem przybywa, wśród których, znajduje się wiele bardzo dobrych pozycji.

Ta forma programu partnerskiego jest kierowana głównie dla osób posiadające witryny sprzedażowe, a jednocześnie dla wszystkich tych, którzy piszą o książkach, artykuły z poradami, itp.

W tym przypadku bardzo często możemy korzystać z linków sprzedażowych, okładek a nawet darmowych fragmentów.

Prowizje są oczywiście mniejsze niż w bankowych programach partnerskich, ale często rekompensowane dodatkowymi formami bonifikat.

O programach partnerskich można byłoby pisać i pisać, prezentując każdy z nich w osobnym i długim artykule. Jednakże ogólną ich cechą jest to, że są jednym z najbardziej demokratycznych form współpracy biznesowej. Skierowane są do osób pełnoletnich. Nie wymagają żadnego zaangażowania finansowego. Nie wymagają nic od podejmującego współpracę Partnera. I należy pamiętać, że istnieje jeden złoty środek, aby odnieść sukces finansowy w tej działalności: zaangażowanie! Prosty i skuteczny!

Proszę pamiętać: nie jest wytłumaczeniem, że nie mam czasu! Co by było gdyby, Ford powiedział, że nie ma czasu "bawić się w wymyślanie samochodu"? Nie byłoby samochodu? Nie! Ktoś inny zająłby jego miejsce, ktoś inny wygrałby swoją przyszłość. Ktoś inny byłby niezależny finansowo!

Na początku tej "gry" ważne jest wyłącznie wystartowanie i pragnienie zmiany tego, co można zmienić. Nigdy nie wiesz jakie pozytywne implikacje, będzie miało to, że zacząłeś lub zaczęłaś coś robić. Jeżeli pragniesz dobrze zarabiać, wierzysz w to, że na to zasługujesz, to jest tylko kwestią czasu, że stanie się to materialne!

---

Program Partnerski - produkty bankowe
Program Partnerski - ebook

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

2 komentarze:

  1. Kasa za reklamy 20$2Surf.. Zapraszam!!

    http://pl.20dollars2surf.com/?ref=664101

    OdpowiedzUsuń
  2. wiele pomysłów postaram sie wykorzystać dziękuje :)

    OdpowiedzUsuń